Stretavanie s opacnym pohlavim vo vztahu?

Príspevok v téme: Stretavanie s opacnym pohlavim vo vztahu?
lienocka2808

Zdravicko, chcem sa opytat na vas nazor, kedze s priatelom sa o tom rozpravame a mame na tuto temu odlisne nazory. Jedna sa o stretavanie s kamaratkami a byvalymi priatelkami nie casto priklad 1-2x za rok. Kedze nechcem svojho priatela obmedzovat tak som mu povedala, ze problem mi to nerobi s par kamaratkami ma uz zoznamil. Co mi ale problem robi, ze by sa s nimi stretaval vo vecernych a nocnych hodinach co som povedala, ze by mi dost vadilo. Na to mi argumentoval, ze mu nedoverujem a podobne, ze su to jeho kamaratky,co spoznal davno predomnou. Sme spolu 3 roky, inak vsetko ok. Aky mate na to nazor? je to ok alebo to uz nie je ok? Priatel je velmi spolocensky clovek, a nerada by som ho obmedzovala, na druhej strane nechcem aby to presiahlo nejaku vhodnu hranicu.

Deria

Ale z jeho strany je to aj tak bezohladnost. Lienocke to napr. tiez vadi, inac by sem nepisala. A co ty, nevadilo by ti, keby to robil tebe? Ale uprimne.

liberta25

inak, teraz ma napadlo, ze toto robi aj moj byvaly svojej aktualnej. tiez sa tak obcas stretneme a vyjdeme si na drink a ostavame dlho do noci. ja na tom nic zle nevidim. ci to vadi aktualnej, to netusim..

kafe

lienocka2808, tvoj priateľ sa s kočkami počas vášho vzťahu už asi stretol, však? Opil sa vtedy? Opil sa tvoj priateľ, keď bol so svojou kámoškou či ex vonku? Ak áno, tvoje obavy sú oprávnené a máš sa čoho báť. Ale ak nie, tak tvoje "vadí mi, že sa môže stať to a hento" sú len hlúpe výplody tvojej mysle. To radšej fantazíruj na nejakú krajšiu tému. Nie každý chlap stráca zábrany, keď si hrkne. Nezovšeobecňuj. Stráca TVOJ CHLAP zábrany, keď si vypije?? Ak áno, tak potom vieš prečo sa bojíš. Ale ak nie, prečo mu, do frasa, nemôžeš veriť? Potom má pravdu tvoj priateľ a ty mu len nedôveruješ, lebo si si VYMYSLELA nejaký strašidelný scénar.

Deria

Samozrejme, ze by mi vadilo, keby isiel so zenou vecer von, to co je? A este k tomu s byvalou! Nech sa tu nikto nehra na benevolentneho hrdinu, myslim, ze by to vadilo kazdej zene. Aspon kazdej, ktora svojho partnera lubi.
Mna skor udivuje, ze preco ma vobec potrebu to robit? Snad si tak posilnuje svoje ego? Nema svojich kamaratov, s ktorymi si moze vyjst a sa odreagovat, potrebuje k tomu byvale??? To znamena, ze ked ty nemas prave na plane vylet, tak sedis sama doma pri TV a rozmyslas, kde asi su a co robia a pod.? Pri vsetkom respekte voci kamaratkam je to od neho voci tebe bezohladne. A tiez velmi neverim na velke kamaratstva medzi muzom a zenou. Ten navrh, opytat sa ho, ci by mu vadilo, keby si isla s nim, nie je zly. Aspon uvidis jeho reakciu.

[zruseny35]

lienocka....ked sa chlap kamarati s bývalkami,má to len jeden zamer-aby sa mal vzdy s kým vyspať ked bude nahodou single.To že sa s nimi stýka večer,sa mne osobne nezdá ani trošku-prečo to robí ked ste ok?
Ja osobne som priatela pustila al ena panske jazdy s chalanmi ,nie s kamoškami .A to som vedela s kýmide a že tam žiadna priatelka nikoho z nich nejde..
PS :ste spolu 3 roky-to je najvyšší čas na to aby ťa požiadal o ruku.Hovoril o tom už niekedy?A chceš ho naozaj až tak ,že by si sa touto otázkou už zaoberala?( v mysli)

zuzi74

Moj priatel je tiez dost spolocenska bytost, ale s byvalymi nevysedava a s kamaratkou bol na kave, ale zavolal aj mna.
Moje stretavanie s byvalymi by tiez netoleroval.

karci91

co na tom zle ze si parkrat do roka niekde zasilazuje,manzelia nie ste,na urade ani v kostole ti neprisahal,ze do smrti ti bude verny,tak preco ho odmedzujes?mozes byt rada,ze s tebou vydrzal 3roky

pterodaktyl

s opacnym pohlavim sa stretavam, nieje problem ak ich beriem len ako kamosky na pokecanie ale s byvalou frajerkou sa stretavat aj po rozchode je blbost. Je to byvala a kapitola je tym pre mna uzavreta. Ale ak sa stretava casto s nejakou a este k tomu v case neskorých nocnych hodin tak je to viacmenej podozrivave :)