Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?

Príspevok v téme: Mám kandidózu? Ako sa jej zbaviť?
nuts

Ahojte mám nasledovné symptómy.
1.biely povlak na jazyku
2.kovová chuť v ústach
3.nadmerné slinenie
4.pískanie v ušiach
5.studené nohy a ruky
6.búšenie srdca
7.svrbenie kože
8.teplá koža ked si po nej prejdem ostanú biele odtlačky a okolie je začervenané
9.priberanie
10.nafukovanie brucha a plynatosť
11.strašná chuť na sladké a pocit smädu aj ked vypijem 5 litrov vody za deň
12.škŕkanie v žalúdku
13.zmena nálady raz som šťastný a o 2 hodiny smutný
14.ked som nazbieral veľa slín v ústach a naplul do číreho pohára po pár sekundách sa v nom spravili biele nitky prosím vás viete mi povedať či mám kandidózu a ako sa jej zbaviť?

RNG

Imnac travenie je v3ec dostatku kyselim roznycy enzuymov, miklrpvlaknin a probiotik. Chybajuce sa da doplnit. Naduvanie v zaludku nasvedcuje nedoastatku kyselin, dalsie naduvanie moze byt z nedostatku enzymov, tiez zlej crevnej flory, co sa pre nedostatok kyselin v crevach vytvori. Kyseliny totiz maju znocot drvivu vacsinu mikrobov na surovych jedlach a ked ich neznicia a naopak sa v zaludku a crevach rozmnozia, vedie to k zdravotnym problemom rozneho druhu.

RNG

Zbavit sa candidy mozes, len ked ju vyhladujes(tj ziadne cukry a vyrobky z bielych muk a skrobov, aspon nejaky cas) a podporis jej konkurenciu probiotika tym ze si ich nasadzas a krmis mikrovlakninami.
Celozrnne produkty uvolnuju cukry postupne, takze je telo na stalejsej hladine cukru a teda sa nedostavuje "zravy hlad" ako po cukroch a vyrobkoch z jemnych bielych muk. Toto neadresovane vedie k priberaniu a neskor k cuklrovke DM-2 Viac najdi cez google.sk pod mojim nickom a uvedenim slova candida.

Noelani

Candida sa dá zistiť odberom krvi na protilátky IgG, IgM, IgA, vyšetrením stolice, alebo rozborom vzorky zo slín.
Body 1 a 10

Noelani

Body 5,6,7,13 štítna
Bod 2- Kovová chuť v ústach môže byť tiež spôsobená nedostatkom vitamínov alebo minerálnych látok ako B 12 alebo zinku, alebo predávkovaním sa určitými živinami, doplnkami stravy alebo potravinami obsahujúcimi potenciálne toxické zložky. Predávkovanie sa selénom (morské plody, chudé červené mäso, para orechy), môže spôsobiť tiež kovovú pachuť
Bod 4 tinnitus
Bod 12 normálna vec

nuts

samozrejme ale k akému doktorovi mám isť by som potreboval vedieť a samozrejme aké testy musím podstúpiť by som potreboval vedieť a či už niekto má skúsenosti s tým čo mám ja či to nieje podla niekoho fakt kandidoza