Mačka

Príspevok v téme: Mačka
misonka

Volám sa Simona moja mačička sa volá Kitty.včera som prišla na to, že ju bolí uško a dokonca ho má aj špinavé, strašne si ho škriabe. Keď som k nej dnes ráno prišla mala zodvihnutý zadoček a mraučala. Zodvihnutý zadoček má aj teraz. Správa sa úplne ináč. Je oveľa prítulnejšia. Veľmi sa bojím, preto som sa rozhodla, že ju dnes okolo jednej zoberiem k veterinárovi, no dovtedy neviem čo s ňou mám robiť, lebo mi tu mraučí a dokonca nemá ani chuť sa hrať. JE to ešte mačiatko a má len 4 mesiace aj 3 týždne. Na internete som čítala už kadečo. Prosím poraďte mi. Ak tu mám nejaké chyby ospravedlňujem sa .... píšem to v rýchlosti....

Biela Kobra

Keby si nepovedala, že má 4 mesiace a tri týždne, povedala by som, že má ruju. Prejavuje sa to mraučaním, dvíhaním zadočka, nadmernou prítulnosťou, niekedy sa váľajú po zemi a cikajú mimo záchod. Už som videla kotné mačičky vo veku 5 mesiacov, ale ona je na toto ešte fakt malá... Koľko váži?

misonka

Deria nie nechodí ale bývam v dome a je veľký a takto aspoň počujem kde je pretože veľa krát sa stane, že mi potichúčky zdúchne na 2-he poschodie a ja ju hľadám po celom domčeku :DDD nezbednica je to riadna :D a ani nemám v pláne čistiť jej ich.. Hádam veterinári vedia čo hovoria :D

misonkam

dneska jej už je lepšie... A ano vraveli nám, že máme prísť o mesiac... a vraveli nám aj že jej nemáme čistit uška.. ale najhoršie je, že v tomto meste je cez víkend veterina zatvorená takže fajn no :D ale už si myslím lebo aj vyzerá oveľa lepšie... AJ keď ešte trošku mraučí ale už je to ooovela ooovela lepšie... aj keď večer vyzerala cica strašne som sa už aj bála... ale aj tak ďakujem všetkým za rady... informujem VÁS potom o stave ciciky, že ako sa má... :)

ambrozia66

misonka, čo sa týka uší, to bude asi ušný svrab a keď má zadoček hore a mraučí, tak sa hára. Tiež mám mačičku, teraz má 7 mesiacov a už sa 2 krát hárala.Preto pôjde na kastráciu.