Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlamydie alebo tetania?

Príspevok v téme: Chlamydie alebo tetania?
menma

Zdravím... mám už dlhodobé problémy z trávením,kostami,bolestami hlavy bušenim srdca bolesti klbov a pukanie kosti..unavy,točenie hlavy...,bolesť v penise a semenikov, slabosť,bolesti brucha a chrbta.. stále pátram po možnej príčine ale neuspešne... doktorka už somnov nechce ani moc spolupracovať pretože si myslia že to mam z psychiky možno maju aj pravdu..

o čo ide? chcem sa spýtať či by nemohlo ísť o chlamydie alebo tetaniu...

v decembri som mal na infekčnom hranične chlamydie druhe boly dobre.. takže to ma tak kusok utvrdzuje na možne chlamydie.. takže si chcem znova dať ist na infekčné robiť chlamydie no a tiež ma napadla tetánia.. každý den ma bolieva hlava a ako som začal užívat magnezium 500 mg tak ma hlava boly omnoho slabšie alebo vôbec.. je to príznak tetanie?? tiež mavam cez den únavy... pričom som cely den doma.. a sedím... stači mi 2 kilometre a som unavený jak po 30 nerozumiem tomu tiež točenie hlavy alebo take niečo ako keby som nemal dobru rovnovahu.. može isť o tetaniu?? ako sa to zistuje?? v utorok mam íst na CT hlavy da sa to tam zistiť?

vitavi

Či máš jedno alebo druhé, príčina je približne rovnaká - nedostatok minerálov, prekyselenie a zlý životný štýl.
Nejedz sladkosti, ovocie a tučné jedlá, nahraď ich potravinami bohatými na minerály.
Celozrnné obilniny a zelenina ti ich dodajú, cukor ti ich ukradne.
No a pobyt vonku s primeraným aktívnym pohybom ťa posilní.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlamydie alebo tetania? - Fórum - ZDRAVIE.sk