Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria

Príspevok v téme: Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria
MiškoSN

Ahojte, musím sa vám zdvôveriť s mojim problémom.
S piateľkou sme spolu už 4 roky, všetko je v naprostom poriadku, milujeme sa, pomáhame si, chodíme sa zabávať v piatky, žijeme ako normálny pár, bývame spolu...
Ale jeden problém je v tom že mal som v posteli iba ju, iné dievčatá som nikdy neskúsil a občas nato dosť myslím aké to môže byť, viem som sprotý, ale hormóny alebo zmýšlanie moje nezmením. Priateľka mi splní všetko, všetko skúšame, miluje ma, aj sex je dobrí, ale proste stále pozerám po ženách chudších, krajších a predsavujem si... :) Ja ju tiež milujem a nikdy by som ju nenechal, asi ani nepodiedol.. no chcem poradiť či sa mám vysrať nato a nerozmýšlať nad tým..lebo stratím diamanat za jednu užitú noc... Ona mala cca. 5-6 chlapcov predomnou :)

chlorofil

Ja by som to dal ešte pred svadbou.Vsak načo je rozlučka so slobodou ? Aspon nebude čo lutovat,ked budeš už v chomúte

[zruseny35]

omietka...vieš že navážanie do človeka je tu zakázané? Toto ako suvisí s temou,tvoje pannestvo?Ked budeš vydatá a šťastne,potom mi tu možeš dávať rozumy :)

doubledog

za tymto ucelom predsa existuju specializovane platene sluzby.
aj ked, samozrejme, asi to nebude uplne ono. ale tak moze to byt prakticky kompromis.
kazdopadne, mal by si to zaonacit tak, aby si si uzil a ta tvoja na to nedosla.
potom zistis, na com si a mozes sa rozhodovat.

nikinka22

ja som s priatelom 5 rokov a je tiez moj prvy a vobec nemyslim na to ze by som chcela skusit ineho, on mi vyhovuje a som spokojna az na par drobnosti, ale tie so sexom nemaju nic spolocne...

ak ju milujes, tak ti hadam nestoji jedna noc s dakou inou za to ze stratis krasnu priatelku s ktorou si dost dlho a uz aj spolu byvate..

ahink

Ludska podstata je taka, ze clovek chce stale viac. S jedlom rastie chut. No po case sa clovek vsetkeho preje presyti a chce nove chute..nove podnety..nove inspiracie zazitky.. A kde to potom skonci? Je dobre vediet porovnat co ano a co uz nie. Ved clovek co poziva cely zivot len napr.jablcka..ako moze povedat ze len oni su najlepsie najzdravsie najchutnejsie? Ved existuju este hrusky hrozno ananas ceresne maliny jahody atd atd. Vsak ovocie ako ovocie..
Sam pises, ze si spokojny ze vam vsetko klape, ste stastni atd. Neviem. Mozno si najdes dalsiu, potom skusis dalsiu. Na jednej sa ti bude pacit to a zas pojde na nervy ine. Nikto nie je idealny dokonaly. Ani povahovou naturou vlastnostami ci telesne. Alebo sa ti moze nejaka pacit telesne, pritahovat ta ale povahovo moze byt taka ze zit s nou nikdy ale na sex hej. V podstate ked ludi zoberies ako neforemnu masu ako zeny muzov tak v com sa lisime? Dve ruky nohy oci usi prsia vajka..jeden nos usta hlava krk trup penis vagina anal atd. Proste len farba pleti oci vlasov..stavba proporcie tela nas navzajom a hlavne to..kto aky je..mavzajom lisia rozlisuju. Kazdy si nesie v sebe isty DNA kapital, takze okrem zdedeneho nas ovplyvnuje este rodinne zazemie vychova vplyv rodiny kamaratov priatelov..zivot ako taky co nas formuje tvaruje (skoly kruzky zamestnania skusenosti TO nieco odzite prezite skusenosti zazitky..vplyv kultury spolocnosti v ktorej zijeme a ktora nas formuje tvaruje atd).
Takze zvaz si co mas a co mozes mat, ziskat nieco lepsie alebo aj stratit. Extremy nie su dobre..ani prilis ani malo. Ale kde a co je to najlepsie? Ten zlaty stred a ideal? Ak nieco chces nezastavis sa kym to neziskas nezistis. A nazory ludi tu ta nezastavia, rozumovo neosvietia. Asi tak..

5.5 elsa

miškoSn je jasné že keď ona mala 5-6 partnerov,tak aj teba láka vyskúšať inú,ona s tým snáď aj počíta nie?žeby si rád vyskúšal inú,ty ženy spoznávaš a ona už vyberá,tam je ten rozdiel medzi vami,vždy ťa to bude lákať,pre teba je to prvý vzťah pre ňu už snáď posledný, žeby ťa chcela do budúcnosti asi,ale aj z jej strany sa to môže vyvinúť inak,ale ak si v tom vzťahu tak ho potom nemeň,neviem koľko máte rokov....

omietka

Lienočka musím ti aj ja protirečiť lebo to čo si tresla tak je taká chu*ovina že až. Ako čo máš ty proti pannám? Tebe vadí to že dievča nezalezlie s prvým chlapcom či mužom hneď do postele ale až vtedy keď to sama chce a cíti sa nato? Tebe vadia panny v 21 storočí? Sama si asi oto prišla veľmi skoro a odsudzuješ dievčatá a ženy ktoré čakajú na čas kedy to budú same chcieť alebo nechcú to vôbec? Nemá vačšiu váhu dievča žena ktorá je pannou aj v 25 ako taká čo si to rozťahuje nohy viacerým už od 15? A 5-6 chlapcov je veľa na dievča aj keby mala 30 rokov tak je to veľa.
ja som sa prvykrát vyspala s chalanom až 27 rokoch a neľutujem tak ako mnoho mladých čo roztiahli nohy už v 17 alebo skôr. Moja kamoška sa vyspala s frajerom už v 16 a potom to ľutovala a povedala že nikdy viac lebo on sa na nej odbavil a na jej potreby nemyslel a navyše ju to veľmi bolelo takže skôr mala z toho traumu na celý život a trvalo jej niekoľko rokov kým si znova niekoho našla.

lucia9999

no ja som si tymto presla, s tym rozdielom, ze som dievca... mala som od 16tich 7-rocny vztah, on bol moj prvy, ja jeho prva... milovala som ho, ale uz som zacala mysliet aj na inych, ake by to bolo, okolo sami krasni chlapi, ani predtym som nemala vela chlapcov, co sa tyka takych tych zoznameni a pus, hoci chlapci po mne isli.. no a v tom vztahu som ani nevedela zhodnotit, co je dobre a co nie, nemala som to s cim porovnat, s predoslymi skusenostami, mozno som aj preto tak dlho vydrzala... nakoniec som to ukoncila, nechcela som byt neverna, o mesiac na to som isla na rande so svojim znamym a som s nim 4 roky a zatial by ma ani nenapadlo ho podviest, uz viem aj porovnat veci vo vztahoch, co sa mi nepaci, co by som nemala povedat, robit atd.. clovek je proste viac ostrielany a je to fakt rozdiel.. su tu dobre rady aj predomnou, az na tu 3ku, ten prispevok ma zabil :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria - Fórum - ZDRAVIE.sk