Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria

Príspevok v téme: Spal som iba so svojou priateľkou, hormóny sa búria
MiškoSN

Ahojte, musím sa vám zdvôveriť s mojim problémom.
S piateľkou sme spolu už 4 roky, všetko je v naprostom poriadku, milujeme sa, pomáhame si, chodíme sa zabávať v piatky, žijeme ako normálny pár, bývame spolu...
Ale jeden problém je v tom že mal som v posteli iba ju, iné dievčatá som nikdy neskúsil a občas nato dosť myslím aké to môže byť, viem som sprotý, ale hormóny alebo zmýšlanie moje nezmením. Priateľka mi splní všetko, všetko skúšame, miluje ma, aj sex je dobrí, ale proste stále pozerám po ženách chudších, krajších a predsavujem si... :) Ja ju tiež milujem a nikdy by som ju nenechal, asi ani nepodiedol.. no chcem poradiť či sa mám vysrať nato a nerozmýšlať nad tým..lebo stratím diamanat za jednu užitú noc... Ona mala cca. 5-6 chlapcov predomnou :)

RNG

Clovek od prirody nie je monogamny, ale zdavotne dovody a spolocnost vyzaduju monogamnost na dlhodobe prezitie spolocnosti a ludskej civilizacie.
Zialbohu dnesna spolocnost je krmena demoralizaciou cez vsetky zdroje komunikacii a vladnu nam amoralni ludia, vseobecne, aj ked sa vacsimna z nich maskuje.

Lenusiik233

tak ale vies, ty si si ju vybral a ked si vedel aká je, ze mení chlapov ako ponozky načo si siel do takého vztahu, teraz ju musís akceptovat a milovat takú aká je, to je pravá laska :)

ja som mala vela prílezitostí na sex ale radsej čakam na toho pravého, ktorý si to zaslúzi nikam sa neponáhlam :)

karci91

Lenusik,
"Ona mala cca. 5-6 chlapcov predomnou :)"
cize 5-6x vymenila chlapa
myslim,ze diamant vyzera trochu inak

Lenusiik233

tak napr. ja mam 21r. a čo ja by som dala za to keby som nasla chlapa ktorý este nemal ziadnu predomnou :(
Ja si to na chlapoch velmi vázim ze aj ked majú prilezitost na sex ale nechcú ho, lebo tam ide cisto len o ten sex nie o lasku.
Na mieste tvojej frajerky, keby som to zistila ze si ma podviedol v momente by si u mna skoncil, bez debaty !!! Hnusí sa mi to..ze ti to svedomie vôbec dovolí ked mas milujucu polovičku :(

k1k4

%No neviem, či by ti bokovka za to stála. Zdáš sa byť dobrý chalanisko, výčitky by ťa postupne rozožrali zaživa. Vieš, možno si povieš, že na nič nepríde, nič sa nedozvie, zostane to len v tvojom vnútri, no vedz, že to tak nie je. Vycíti z teba tvoju zradu.

Unáhlil si sa so záväzkom, to je všetko. Zrejme si ešte mladý - mal si si ešte užívať, chutnať život plnými dúškami, vyskúšať ho zo všetkých perspektív, no nie, ty ťap ho do vzťahu.

To je to, čo u mladých nechápem. Ako sa niekto môže vydávať napr. v dvadsiatich? U mňa nepochopiteľné. V 99% sa to skončí tak ako u teba - jednoducho máš prirodzenú chuť skúsiť inú babu, čo je normálne.

Máš len dve možnosti - buď verný svojmu diamantu, alebo sa daj na iné drahé kamienky, ktoré sú síce veľmi pekné a jagavé, no na diamant nemajú ani zďaleka

Je to na tebe :-) Máš slobodnú vôľu, rozhodni sa správne. Veľa zradu.

sweater*

nieje pravda ze sa to stava len chalanom. pokial stretnes osobu v 20tich, nemas za sebou nic a mas si predstavit ze s nim/nou stravuis zvysok zivota... ja neviem, mne to prijde sileny nonsens, ale to som ja

Nina.

To sa dalo čakať - takto to býva a hlavne u chlapov - že ak vyskúšali iba jednu, tak budú chcieť skúsiť neskôr ďalšie aj keď všetko funguje vo vzťahu.
Skús jej navrhnúť trojku, ak je liberálnejšej povahy, možno sa aj poteší. :)

karci91

teraz si u nej siesty,alebo siedmy a teba ma za takeho tutka,ktory nebyt jej by bol do smrti panic
to chces byt naveky pod papucou?

samka

misko ,je to uplne normalne ... neboj sa... takyto stav ma skoro kazdy .. kazdy chce skusit nove masko ,ako sa povie ..:) len aby si sa ovladol ,ked pride taka prilezitost skusit nove masko :) ja mam muza 7 rokov .. za 7 rokov som ho nepodviedla ,a vedz ze sexepil som mna vystreluje ,ale ako sa vravi nie je zlato co sa blisti a tak ako vyzeram som uplny opak ,a som dost utiahnuta ,, takze za 7 rokov som nemala prilezitost,... samozrejme ,v mojom pripade za nas vztah som bola 3 krat platonicky zalubena ,, ale nadala som nic najavo , bala som sa reakcie .ako by to mohlo skoncit ,kedze mam aj dieta .a uplna rodina je pre na dolezita koli dietatu ..a samozrejme , som pri sexe vzdy myslela na toho do koho som bola buchnuta :) takze je to prirodzene co pocitujes .. je velmi malo chalanov ,ktory pri svojej dlhodobej priatelke ,nemaju taketo myslienky .. poznala som takych asi 4 ,aj baby .. proste to tak je .. zo zaciatku ,ked ma clovek noveho partnera ... by clovek sexoval 100 krat za den .ale ked ste uz spolu 4 roky ,uz je to stereotip .. a tak to ma proste kazdy druhy clovek .. a tych kazdych 1 ,nechapem :D mam zasa aj kamosa ,ktory to tak neciti ,ale to nechapem :D --