Dar alebo prekliatie?

Príspevok v téme: Dar alebo prekliatie?
Natalie

Chcela by som vedieť či je niekto na tom podobne ako ja. Viem vycítiť z ľudí dobro alebo zlo alebo či mi klamú, proste poviem že sa niečo stane a ono sa to časom stane alebo niekoho upozorním aby si dával na daného človeka pozor a vždy sa z toho človeka vykluje nejaká mrcha. Mala som skoro tri roky chalan...vždy som vedela kde je alebo kde bol podla správania, vedela som ked ma prestal milovať a vedela som ked sa do niekoho iného zalúbil a priznal sa mi až po pár mesiacoch ..vedela som ked s niekym bol..aj teraz uz spolu nekomunikujeme 2 týždne ale viem že práve teraz je s tou babou úplne to cítim.

NO2

Ja si myslím, že vycítiť možno len predpoklad budúcnosti, nie presnú budúcnosť, preto nemožno vyhrať žiadne melóny v hrách.

[zruseny35]

prezývka...už si počul/-a ,že by nejaký jasnovidec vyhral miliony ? :D Oni maju dar ,ktorý je zadarmo a niekto "tam hore " im ho nedovolí zneužívať.Ale to už nepatrí k intuícii...

[zruseny35]

kafe..ked človek o niečom zvláštnom "v sebe" tuší,potrebuje si to overiť.A ked sa zalubi,tak si želá aby sa mýlil.

Prezyvka055

No toto predpoklad nie je nic extra, jednak potencionalne kazdy clovek robi nieco zle a tak neni problem vyckat dokial sa ten potencial potvrdi a potom povies aha tak to som predpokladal a potom ludi mozes tak trochu poznat a vediet nieco o ich zvyklostiach a charaktere a z toho s urcitou presnostou vyssou ako 50% a niekedy by som povedal ze 90% ako sa zachovaju. Napriklad svoju priatelku poznam tak dobre ze niekedy ked jej davam otazku viem aka bude odpoved.

A takisto ako ja ani ty nemas ziaden dar. Ak by si nejaky ten dar mala tak by si mi teraz vedela predpokladat zajtrajsie cisla na sportku.

suineg

totálna somarina, šťabajzna si o sebe myslí, že je nejakým sposobom výnimočná, úplný sebakalm.

Dopadneš veľmi zle dievča, žena či čo si, Ty šťastná nebudeš nikdy, lebo si stále budeš niečo namýšlať a myslieť si, že je to tak a skutočnosť a realita bude úplne inde.
Mal som raz do činenia s takou istou ženskou, všetko cítila, všetko vedela odhadnúť keď som ju mnohkrát vyviedol z omylu furt len blabotala, že ona to má v sebe, ona to cíti atď. Proste len keci a realita je unikala pomedzi prsty.
Spamataj sa !

kafe

Natalie a prečo si do toho vzťahu išla na začiatku? Si chcela skúsiť, či sa nemýliš? Alebo prečo si si s ním začínala aj keď si vedela, že to nebude "ono"? Keď si sa potom neskôr bála zmeny, veď si musela cítiť, že tá zmena bude niečo lepšie, ako čo si žila vtedy.
Za právničku prosím ťa nechoď, tam ide o strohé, striktné (debilné) zákony, nie o pravdu ani spravodlivosť. Ja si ťa viem predstaviť v nejakej firme, kde máš na starosti stratégiu rozvoja, vyberáš zákazky, firmy, ktoré platia na čas, zamestnancov, ktorí si robia svoju prácu poriadne, rozhoduješ do akých nových technológií ísť, čo vynovovať, aby sa firma zlepšovala (a nešliapla vedľa).. prípadne v nejakej charite, kde vieš odhadnúť ľudí, čo sa ťa snažia opinkať a hrajú to a tých, ktorí fakt potrebujú pomoc. Na burze robiť nechceš :D :D to je náhodou tiež skvelý typ, neskúsiš?

pacient123

vieš čo niečo ti poviem ja som si myslel ,že tiež všetko viem a vicitoval som to podla spravania alebo podla energie ktoru som vnímal :) ale je to blbnosť ver mi nemysli si to lebo dopadneš zle ,,,kolko krat som si bol isty niečim o čom som nemal dôkaz a dopadlo to tak že som si zničil vstahy ....je to kravina nemysli si to lebo si dojebeš vstahy ,,,,možno že taaký ludia ako ty vidia krutú realitu ktora vladne vo svete a možno že vidia aj ludí ktorý o ktorych si myslia že su dokonalí a všetko im vychadza a ty chceš len aby si zapadla ale neide ti to a tak chceš mať to najvzačnejšie aspon a to je štastie a laska no a preto ti vadí uplne všetko lebo chceš aby všetko bolo dokonalé nemáš rada ked vidíš nedokonalosť ak ju vidíš tak jej dávaš dôvod -

Natalie

ja to ani nejak extra nevnímam..tiež som si myslela, že to tak má každý človek ale ked vidím ako sú ludia nechápaví ako sa nechajú oklamať a toto všetko tak si uvedomujem že to nemajú v sebe.Mňa asi ešte nikto nedokázal oklamať :D Vela ludí mi hvoorí že mám ísť za právničku
kafik : ja som vedela od začiatku že to nebude ako sa hovorí "navždy" bolo medzi nami vela faktorov a vela odlisností a zbytočne som to predlžovala lebo som sa bála zmeny a až ked sa on so mnou rozišiel mi ako keby aj odlahko aj tomu stále nemžôžem uveriť :D

kafe

Natalie, tak ako peniaze môžu byť skvelým prostriedkom k fajn zážitkom, k pocitu slobody a nezvislosti, môžu byť aj prekliatim, ovládnuť človeka strachom že o ne príde, zväzovať, zničiť (drogy, alkohol).
Ak koňa skrotíš, môžeš sa dostať oveľa ďalej ako keby si šla peši. Máš možnosti, ako svoj dar použiť - podnikanie - tak sa skús začať hrať a využi čo máš. Dokonca pri hľadaní partnera to máš o kus ľahšie, ty to jednoducho vycítiš, aký ten človek je. A ak si navzájom sadnete, môžete mať nádherný vzťah. To, že ti vzťah nevyšiel na prvýkrát, stáva sa. Niekedy to "zhasne" po desiatich rokoch, čo už. Inak sranda, že toto si nevycítila - že s týmto chalanom ti to nevíde - a musela si sa popáliť tak ako hocikto iný. Takže si vlastne normálna :D a tiež sa učíš na vlastných chybách. Ak to dokážeš ukočírovať v tých správnych medziach, určite ti to bude viac darom. Len tiež sa nevyhneš tomu, že občas budeš vedieť veci, ktoré nechceš vedieť (klamstvá blízkej rodiny). Proste sa s tým zmier a nauč sa tie schopnosti používať vo svoj prospech.

embryo

nevies to, len si to myslis, vela ludi v sebe hlada nieco viac, nieco nadpozemske, chcu sa odlisit od davu, byt Jozefom Makom sa uz nenosi...

znamy vedecky skeptik James Randi sa zaoberal velku cast svojho zivota skumanim nadprirodzenych "schopnosti" u ludi, vyhlasil sutaz o 1 milion dolarov tomu, kto mu svoje magicke schopnosti ukaze, uz asi 20 rokov sa to prekvapivo nikomu nepodarilo vyhrat, mozes ho skusit oslovit :-)

kazdopadne si davaj velky pozor, lebo ked raz vystrelis slepym, mozes niekoho napriklad aj urazit :-)