Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysta

Príspevok v téme: Cysta
ANQA40

Píšem za moju svokru. Má 41 a nalsi jej nahodne cystu na hlave. Doktorka jej povedala, že ju musi mat od mala resp. vrodenú a ze taka cysta sa neoperuje len sleduje Ked prišla do Košíc k odborníkovi ten jej povedal, že je to v poriadku lebo operovat cystu jej budu vtedy ked jej zacne tlacit na mozog. Ale kedy to ma ona akoze zistit? ked nedajboze jedneho dna odpande a povedia jej, že na operaciu je neskoro?? sledovat cystu neprikazal. Z mojho pohladu to bolo slabe vyšetrenie, celu temu nadlahcoval, ze to nic nieje (jasne objemnejsia cysta na mozgu vlastne nic nieje!) Mate stym skusenosti? konal lekar spravne podla Vás?

analyn

asi je to bezny postup, poznam pani, ma 1.2 cm nador na mozgu, ale kazdych 6 mesiacov ma MRI, ak jej zacne rast, dostane radiaciu, ak nie, budu ten nador takto sledovat. Prisli jej nan po porazke minuly rok.

[zruseny35]

Skuste na tu cystu aspon bylinky.Neublížia ak by nepomohli a hlavne si nebudete vyčítať,že ste len nečinne na niečo čakali.
Inak možte ísť aj inemu lekárovi ak naozaj nesuhlasíte s postupom liečby "len čakať".

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cysta - Fórum - ZDRAVIE.sk