Ako schudnúť

ada24

No ja by som sa chcela spytat na jednu vec . Ako mam schudnut ked mam 11 rokov a mam dost vela kg . Velmi rada by som sa ich zbavila ale nejde mi to a mam z toho absolutnu depresiu . Uz som aj zacala cvicit no vobec to nepomaha aj som si obmedzila stravu ale nejde mi schudnut ani 1 kg. Uz som bola aj vo fitnes centre a zistila som ze som tam este aj pribrala . Tak mi prosim poraddte .Dakujem.

ruženka

Ahojte dievčence. Prečo neskusíte 90-dňovú rozlišovaciu dietu? Ja už som všeličo skúšala ale pri tejto som uplne v pohode nie som hladná a viem že sa stravujem zdravo. Skúste si pozrieť príspevky k tejto diete ktoré sú na fore.Ja som schudla za tri týždne 4kg.

sikita1

Ahojte! Prosím Vás kto mi poradí, ako schudnem aspoň 7 kg? Ide o to, že meriam 175cm, ale vážim 62 kg a chcem schudnúť, prosím poraďte mi. Ďakujem

lucik

Ahojte. Je tu nejaka dobra dusucka, co mi poradi, ako mam schudnut aspon 5kg, hlavne na bruchu. Koli praci sa nedostanem ani do fitka, tak prosim orady, ktore by zabrali aj doma. Vopred dakujem

bebeka

Schudla som 8 kg od októbra. Pomohlo mi, že nejedávam chlieb a pečivo. Výnimočne si kupujem ak mám na chlieb chuť slnečnicový, alebo Vlárku / také sušené plátky/.Ráno - jogurt+ovs.vločky+kukur.lupienky+músli,obed jedávam v práci, večeru zeleninovú misu. Medzi tým veľa pijem,občas si dám jablko /cca 2 - 3x za deň.
Držím palce.

...mimi...

AWOJKY BABY...POTREBOVALA BY SOM OD VAS POMOC POTREBUJEM DO 2MESIACOV SCHUDNUT 10 KG...PORADTE MI PLS DAKU DOBRU DIETU...=(((...PISTE NA MIMKA1312azet.sk
DAKUJEM VAM CMUQ...=)))

zabka

Ahojte baby... potrebujem od vas aby ste mi pomohli.potrebujem schudnut do augusta 10 kilov nejak mi poradte ze ako bo skusala som vselico a nic ani naznak.prosim piste mi na meil zabka302@azet.Dakujem Vam a prosim piste mi

trezka

prosim vas dievcata potrebujem velmi vela schudnut al stale mi to nejde tak som prisla sem aby ste mi poradili strasne vas prosim vvvvveeeeelllllmmmmii napiste mi nejaky super recept na schudnutie piste na :matisova.t@azet.sk

dominikaaa

mam len 13 a som nespokojna so svojou vahou som dost vysoka ale xcela by som schudnut aspon 5kilo (hlavne brusko a boky) kto mi vie poradit (cviky al. dieta??) Dakujeeeem... piste na mail