Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ideálny vzťah

Nina.

Ideálny vzťah je podľa mňa ten, kde sa dvaja vo veciach kolko času, ako a kde ho tráviť zhodujú, ak si navzájom vyhovujú, rozumejú a jeden druhého posúvajú vpred. Je to individuálne, záleží len aby si dvaja proste sadli.

liberta25

potom sa niet co divit, ze ten vztah po 5 rokoch vyzera, akoby mali za sebou 20 rocne manzelstvo. O to rychlejsie pride stereotyp a zacne sa vymyslat na jednej aj druhej strane. a vacsinou ti ludia ostanu spolu uz len zo zvyku.

Lienocka1229

Presne toto som myslela... Moj byvaly ma nechal dychat isiel aj s kamosmi aj s rodinou a ja tak isto. Ale terajsi chce aby som kazdu jeho volnu chvilu travila s nim a ked mam nahodou nieco ine tak mi sice povie ze mu to nevadi ale vidim ten urazeny pohlad a pocujem ton v hlase :D to iste kamosky ked niekam ideme na kavu, nakupy stale im vyvolavaju chlapi a ptm su urazeni... Proste vsetken cas venuju sebe a kazda mi povie ze to tak ma vo vztahu byt :D

embryo

idealny vztah je ten, ktory vyhovuje vsetkym zainteresovanym (zamerne som nenapisal obom...), neexistuju univerzalne pravidla na idealny vztah

nejake je to tu prebodkovane, nie? :-)

[zruseny35]

liberta...suhlasím s tebou uplne.Časom to jednemu začne takto ísť na nervy a ten druhý "všetkých postráca" lebo dobrovolne chcel.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ideálny vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk