Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Numulárna dermatitída?

Príspevok v téme: Numulárna dermatitída?
kurka

Zdravím,
chcela by som sa opýtať na problém, ktorý ma v poslednej dobe trápi. Nikdy predtým som nemala kožné problémy, aj keď mám citlivú pleť na zmeny teplôt - očervenie, nič vážnejšie to nebolo.
Avšak, som v Anglicku štvrtý mesiac, už to budú asi dva mesiace čo som začala pociťovať zmeny na pokožke, ktoré sa prejavujú najmä neustupujúcim sa silným svrbením,najviac na rukách, stehnách kolenách lakťoch členky a chodidlá.
Zhoršuje sa to hlavne večer a v teple. Pracujem tiež v dosť prašnom prostredí, čomu som najskôr pripisovala najväčšiu vinu. Skúšala som už všetky možné tu dostupné krémy a tabletky na alergiu, no nič nezaberá.
V poslednej dobe mi začal smrdieť chlór z vodovodu o dosť výraznejšie a napadlo mi,či to nie je možná príčina. Čítala som nejaké články o škodlivosti chlóru, vzhľadom na to,že doma na Slovensku máme kvalitnú vodu,nikdy som problém nemala.
Svrbenie sa už skutočne nedá vydržať a ovplyvňuje moje fungovanie. Na internete som našla niečo o numulárnej dermatitíde, máte s tým niekto skúsenosti? Podľa popisu a diagnózy by to na mňa sedelo, extrémne suchá pokožka a tiež sa mi výrazne zhoršila kvalita vlasov.
Prosím poraďte mi, ak máte niekto nejaké tipy,skúsenosti.
ĎAKUJEM vopred.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Numulárna dermatitída? - Fórum - ZDRAVIE.sk