Nadstandartne vztahy jeho ex a jeho rodiny

Príspevok v téme: Nadstandartne vztahy jeho ex a jeho rodiny
janka_86cw

Ahojte,
mam priatela uz cca dva roky, on je z dediny, ja z mesta, byvame spolu v mojom meste. Problem je ten, ze jeho byvala, ktora zije v jeho dedine, je velka kamaratka s jeho rodinou, s jeho mamou su ako mama a dcera, chodia k sebe na kavy, stretavaju sa..takisto velmi dobre vychadza aj s jeho sestrou..Ja ich poznam, ked ideme k nim na navstevu, celkom spolu vychadzame,(aspon naoko) ale tym, ze nie som odtial, tak sa nestretavame tak casto a nemam sancu s nimi vybudovat taky vztah. Je mi to neprijemne aj tam chodit ked viem ze mozno pred chvilou tam bola ona ale nemozem s tym nic urobit. Mam pocit, ze jeho rodina by bola ovela radsej, keby sa dal znova dokopy s nou, kedze spolu tak vychadzaju, a nechcem ani vediet, ako ma ohovaraju na tych svojich stretnutiach, vsak co rozobera vacsinou matka - svoje deti a ich partnerky. Ma niekto z vas podobny problem? ako ste to vyriesili? vdaka.

Rocketman

Dedina a mesto su velke rozdiely v mentalite. Som z mesta a mal som babu z dediny...A nikdy viac! Teraz mam mestanku a nemozem si vynachvalit. A to je z uplne ineho mesta ko ja, ale predsalen je to mestanka.

Takze dedinska rodina bude vzdy brat tu jeho ex, dedincanku za svoju, im blizsiu. Tvoj chlap bude mat tiez dedinske zmyslanie, tebe to neskor zacne prekazat, lebo dedincania strasne lepia na rodine a bude neustale okolo ten svojej rodiny skakat a nie okolo teba. A mamicka mu bude pekne podsuvat do hlavy svoje nazory a ty s tym nic neurobis.
Riesenie mas jednoduche: najdi si chlapa z mesta s podobnymi zivotnymi postojmi ako mas ty.