Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si nikoho najst

mim11

ja praveze vobec nehladam..mam par problemov ktore mi to neumoznuju. ale chcela by som niekoho stretnut aby som na to vsetko zabudla :D neboj sa ta prava pride :)

peppy

Ahoj :) Nezufaj. Ja som tiez do svojej 18 nemala nikoho. A az potom prave v tej 18 som si nasla vztah. A prislo to ked som to najmenej cakala.
Este si prilis mlada a venuj sa hlavne sebe, a nehladaj silou mocou ten vztah lebo potom to chalani z teba vycitia, ze si taka "zufala". A mat vztah tiez nie je vzdy "ruzove" a prinasa to aj starosti :)

18rocny

Tak ja budem mat tiez coskoro 18 a tiez ziadny vztah.. som na tom uplne rovnako ako ty :-D... nechodim

do barov, nenefajčínefajčím a väčšinou som doma a venujem sa svojim zaľubam :-D

Andrea 145

v posilnovni?? ha ha ha ha ha.... uz nejaky piatok v jednej chalanskej robim a chodia tu max. tzv "rozum do svalov" prip. nastereoidovani "krasavci" co pri pohlade na zenu ju automaticky vidia nahu a v posteli s nimi.. Chlapa na dlhodoby vztah by som v posilnovni nehladala ;) toť moj nazor. Co sa tyka mladsich pocuvam len kolko bab stihli za aký co najkratsi časovy interval prestriedat a co sa tyka starsich, tak ti placu, ze za mladi robili to iste ako ich mladsi kamosi, ale teraz su bohuzial sami ako koly v plote.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.