Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anketa - kde ste sa zoznámili?

MIRO MIRI

beskydka.Asi si mala stastie iba na takych co sa po tebe hned vrhli.Ale nemozes hadzat vsetkyvh do jedneho vreca.Ale potom nenatrafis vzivote na slusneho chlapa lebo ten potrebuje impulz lebo to neni ziadny lamac srdci co pojde za kazdou.Treba to brat aj z nasej strany.Inak budeme v zacarovanom kruhu

[zruseny36]

miro miri, neber to v zlom, ale má to svoj dôvod, prečo sa slovenské ženy na mužov neusmievajú. Ak sa usmejem na nejakého muža v Nemecku (v rámci slušnej konverzácie), zostane slušným džentlmenom, vždy! Ak sa usmejem na niekoho na Slovensku, hneď sa mení na chlípneho ... a skúša kam až môže zájsť. Na Slovensku sa už na mužov neusmievam :( A myslím, že takúto skúsenosť majú určite i iné ženy.

MIRO MIRI

Ako tu bolo povedane stacil by ten usmev.Ako ma inak muz vedeiet ze tam je zaujem ? niesme jasnovidci.Ale zeujimave je ze a to hovorim z vlastne skusenosti ktora sa mi otvrdila X krat ze to len slovense zeny maju tento problem.Ked som v napr.v Rakusku aelbo Nemecku kde sa zeny ani nepriblizuju nasim.tam sa mi to stava bezne ze sa usmeju je to na dennom poriadku.

anjelik *

Embryo, znamená ten citát to, že my ľudia sme večne nespokojní, na každom vidíme chybu a nikto nám nie je dosť dobrý? :o)

sususu

Baby zoznamit sa mozete vsade... len jedna vec je podstatna a to je na 100% ze to naj co muzov pritahuje je zensky krasny USMEV... nie je to klise... vyskusajte ! ;-) Dobra nalada a pekny usmev to zabera na kazdeho... to je zenskost... co vy na to muzi???

Slobodna

Všimla som si, že je to tvoj obľúbený autor :) ale napriek jeho "vlastnostiam" mi stále príde obsah toho motta nelogický, iba ak by k tomu všetkému ešte nemal rád aj ľudí, potom by to už logiku dávalo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anketa - kde ste sa zoznámili? - Fórum - ZDRAVIE.sk