Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si ju mám získať naspäť?

Príspevok v téme: Ako si ju mám získať naspäť?
lolo37

Ahojte, spoznal som jednu babu cez internet. Začalo to asi tak že som na jednom internetovom fóre napísal nijakej babe aby som si popísal, Odpísala mi až na tretí krát a potom to začalo hneť sme si začali písať už prvotní moment bol taký že to bude iná baba ako tie ostatné. Naše správy konverzácia bola hneť veľmi aktívna za krátky čas sme mali obaja taký pocit ako by sme sa poznali už dlho pritom sme sa poznali necelý týždeň. Prvý krát sme si písali 25. decembra a v 8. januára sme sa prvý krát streli mali sme sa ísť korčuľovať ale na koniec z toho bolo len 2 hodinová prechádzka a 2 hodinový čaj. Potom sa naša konverzácia posunula a začali sme riešiť spoločnú budúcnosť a veci podobné. Na druhom rande som jej dal ružu a prežili sme spolu jeden nádherní deň, po ktorom sme už spolu chodili ale neoficiálne. Následne sme v ten istý týždeň išli spolu von v piatok aj z jej kamarátmi a v ten deň si uvedomila že to je všetko na rýchlo a že potrebuje čas na vzťah. Tu nastal problém ja som jej ten čas nedal a začal som na ňu tlačiť aj keď som si to ani neuvedomoval stále som to riešil a pýtal prečo, povedala mi že som na ňu začal tlačiť že sa jej to nepáčilo bola z toho zmätená a nevedela čo si má o tom myslieť tak preto cúvla a začala ma brať ako kamaráta. Čo jej bolo luto a hnevalo ju to že sa z ľakla a cúvla a aj to že ma beriem len ako kamaráta a že jej cíti sa blížia už len ku kamarátstvu. Preto by som chcel poprosiť o radu ako by som si mohol získať naspäť a čo mám preto urobiť lebo fakt neviem, chcel som jej dať darček na Valentína ktorý som jej na koniec nedal lebo mi povedala že by si ho nezobrala lebo by sa cítila blbo a teraz neviem čo mám urobiť lebo ju strašne ľúbim. Poprosím o radu....ďakujem

smarty

buď s ňou kamarát, ale netlač na ňu. chodte spolu von, trávte spolu čas venuj sa jej ale nerieš vzťah. keď si všimne, že si k nej dobrý a vybuduje si k tebe dôveru, sama bude chcieť vzťah

lolo37

Ahoj, hej tak to bolo povedala že sa sklamal a preto chcela isť na to pomaly...ona ma v máji narodeniny a chcel by som jej kúpiť darček a isť ju prekvapiť...len sa ja bojím že keď sa dovtedy nebudeme v kontakte že na mňa zabudne a všetko bude preč...ale ďakujem za radu

[zruseny35]

Ahoj.Niekto jej velmi ublížil,ked povedala,že sa "nechce ponáhlať"-len tieto veci sa nevysvetluju,lebo ju to bude opäť bolieť.Chcela ťa viacej spoznať predtým než si s tebou oficiálne začne.Ked chce kamaratstvo ,tak jej ho daj-ak chceš byť s nou.Davala by som tomu tak 3 mesiace,to je dosť na to aby si sa jej opýtal či by chcela s tebou chodiť/či by to chcela "posunuť dalej " lebo TY BY SI CHCEL ešte stále..Bud ťa definitívne odmietne,alebo si uvedomí ,že jej za to stojíš.Len ju do chodenia von s tebou netlač-nech o tom rozhoduje ona.Ak ťa zopárkrát odmietne,tak budeš vedieť že to je asi strata času.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si ju mám získať naspäť? - Fórum - ZDRAVIE.sk