Veríte na minulé životy?

Príspevok v téme: Veríte na minulé životy?
Sacu

Prosím neodsudzujte ma ani moju otázku, ale veríte niekto na minulé životy?
Už 2 roky ma trápi istá vec, veci sú mi známe, mám pocit že "na to miesto" musím ísť, strašne ma tam niečo ťahá, poznám niektorých ľudí odtiaľ a nikdy predtým som ich nevidela... Viem všetko o tom a o nich, bez toho aby som to zisťovala, snívalo sa mi o istom mieste, našla som ho na fotkách a je to "to" miesto, snívalo sa mi s ľuďmi, ktorých som neskôr našla na internete, no predtým som ich nepoznala. Rodina ma už pokladá za blázna, všetci mi hovoria že to mám pustiť z hlavy, ale ja mám pocit že tam musím ísť, že mám niečo jednoducho urobiť.. Myslíte že som naozaj blázon? Ďakujem

MultiLevel

Mna neskutocne tahalo ist zit do krajiny, kde zijem teraz....az ked som tu prisla, pochopila som, ze to bol moj posledny domov, nez som sa ocitla v tomto tele a v tejto dobe :) Takze ano, verim na minule zivoty. Vdaka regresnej terapii som zistila mnohe suvislosti z minuleho zivota na ten sucasny, lepsie som pochopila vztahy, preco sa mi nieco deje neustale, ake vztahy som mala v minulosti s blizkymi....mne to pomohlo :)

5.5 elsa

presne také živé sny mám aj ja s ňou akoby nikdy nezomrela neuveriteľné,hovorila som otcovi bola to jeho mama,pýtala som sa ho čo to znamená nevie,tiež verím na posmrtný život,teória platóna to dokazuje smrteľné telo a nesmrteľná duša a zrejme je to tak....

kika3786

Ano.Snivalo sa mi,že sme sa objali.Sny boli veľmi živé.Verím,že cez sny mi dala o sebe vedieť.Povedala mi,že sa raz uvidíme na druhom svete.Pýtala som sa jej množstvo otázok,napr.to ako sa tam má.Povedala,že je tam v nebi krásne.Raz vo sne prišla a bola tam velká biela žiara.Ona bola anjel.Mala rada všetkých ludí.Raz vo sne som počula len jej hlas.Môžem ti napísať viac cez mail.

5.5 elsa

kika presne no to by som sa ťa opýtala tiež sa ti o nej sníva?že ťa objíme a tak ja neviem čo to znamená

kika3786

Ja verím v posmrtný život.Po smrti mojej starej mamy mi dala vedieť,že je medzi nami a veľa krát.Nechcem to tu rozoberať.