Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemôžem si nájsť chlapca

B.Z

Ja byť tvojím rodičom, tak ťa chytím za vrchovinu, šupnem ťa do izby ku knihám a nemala by si čas rozmýšľať na v tvojom veku ešte blbosti.Stále niesi plnoletá, takže rodičia by ťa ešte mali držať nakrátko!Takto to vypadá s mládežou keď rodičia vo výchove poľavujú...V hlave len sex, sex , sex...(o túžbe po láske nemôže byť reči)

xem

nie nútiť určite nie ...

presne tak on si ťa nájde vôbec sa tým nemusíš zaoberať ;)

podla mna 17nástky sú chutné aj moja má 17 :D takže sa neboj my(chalani) ťa registrujeme ;)

B.Z

Tak 17 je ešte málo...Neviem, kde sa tak ponahľaš?Nepoviem kebyže máš o 10 rokov viac, ale v 17tich sa doživotnej samoty určite báť nemusíš :-)

Žabka33

V určitom štádiu proste príde čas kedy chcem niekoho si nájsť a nebyť sama.. Pár chalanom som povedala nech zostaneme kamaráti ale keď som k ním nic necítila co som sa mala nútiť do toho vzťahu?

xem

@bz teraz čakám že napíšeš že sa chceš zoznámiť :D ...

ono.. dievča, skor by ma zaujimalo kolkym si povedala ze zostaneme kamarati...
slušné množstvo báb ide po chalanoch kt. su akurát tak bukvičáci a prehnaní metrosexuáli a ešte sa hraju na velkých velkými rečami ..

nechápem nejak to že si dievčatá hľadajú chlapcov skôr chlapci by mali hľadať dievčatá

ja mam 20r neviem si predstavit ze by ma balila baba :D ... frajerku mám ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemôžem si nájsť chlapca - Fórum - ZDRAVIE.sk