urobila som dobre?

Príspevok v téme: urobila som dobre?
emma111

urobila som dobre ak som sa rozisla s priatelom ked ten vztah nikam neviedol, on je totiz stale zenaty aj ked spolu uz neziju (ja som nebola pricina rozchodu), ale kvoli detom neodide od rodiny. ten vztah sa zacal z mojej strany len tak aby som nebola sama a brala som to tak aj z jeho strany ale dnes ma trochu prekvapil jeho reakciou na to ked som mu to povedala, a mozno to uz nie je u obidvoch len o tom nebyt sam.

agina

Zrejme si urobila dobre, ale to predsa najlepsie musis vediet sama. My do teba nevidime, co citis a co bolo medzi vami.

hibi

Zrejme ho nelubis a velmi ti na nom nezalezi.Vedela si do coho ides,hm,toto su zlozite vstahy.Mozno by si on mal trocha upratat vo svojom zivote.Neviem z akeho dovodu nezije s manzelkou a detmi,nie som z tych co hned odsudzuju,ked ich nepoznam.Skor som zastancom toho,ze ak je doma prilis dusno,deti to citia a je lepsi priatelsky rozchod.Vtedy deti nestratia rodicov.Neni dobre,si s niekym zacat,iba tak z nudy.Mozes dost ublizit,takze na buduce,bez lasky to radsej nerob.To je moj nazor.