Stahovanie a rodicia

Príspevok v téme: Stahovanie a rodicia
nestastnaSom

Ahojte.Prosim vas,poradte mi co mam robit.Uz som zufala :/ Moj problem sa tyka rodicov,teda skor mamy.Mam 26 rokov,ideme sa s priatelom brat,chceme prave kupit dom a odstahovat sa,byvat sami.A tu je kamen urazu :/ Mama je uplne nestastna,stale place,ze si myslela,ze zostanem byvat v ich (rodicovskom)dome,ze preco chceme odist,ze kto mi pomoze,ona nebude chodi ku mne domov strazit mi deti ked bude treba...(lebo trucuje) Proste uplne ma psychicky vydiera tymi recami a tym,ze place stale.Teraz byvam este s nimi,mame 2poschodovy rod.dom.Mam este mladsiu sestru(mozno ta tu zostane).A ze kto ich dochova,ako zvladnu vsetko v dome sami atd...Lenze!S mojim priatelom sa mama moc nemusi,nemaju sa moc radi.On tu byvat nechce.Preto sa chceme odstahovat.A dom,co chceme kuput je v tej istej dedine,co byvaju moji rodicia.2-3 km od seba vzdialene.Ale tie sceny,co mama robi su hrozne.Ako ona cakala,ze tu zostanem byvat a dochovam ich.A atd....Ja ju aj chapem,ale tak co mam robit? Rozist sa so snubencom? Koli nim? Alebo sa vydat a on bude v dome sam a ja u rodicov? Prosim vas,poradte mi.Potrebujem pocut nazor nezavislych ludi.Radu,nazor,hocico...pripadne ako ste to vyriesili vy,ak ste taky problem mali tiez :/ Dakujem.

B.Z

Si už dosť stará na to, aby si sa nechala citovo vydierať od matky.Proste sa odsťahujte a hotovo.Buď to prijme alebo smola.Nemôžeš sa nechať vydierať, máš svoj život.Zabijať sa pre to isto nepôjde, a ak má samovražedné reči, mali by ste to riešiť s odborníkom, lebo v poriadku by to určite nebolo...