Ako odpovedať na slova: Ja ťa milujem viac

[zruseny35]

My sme sa takto s priatelom doťahovali často-len tak.Pre zabavu ,nech máme krajsí den.Nikto si z toho ťažkú hlavu nerobil.Ved v láske sa nesúťaží :)

kafe

fakt hovadiny. Ale odpovedz mu: Prd viac, len ty ma miluješ na kilá a ja teba na kilometre.
Ináč, viac milovať je rovnaká kravina ako byť viac tehotná alebo trošku tehotná. Asi tak. Drísta ten tvoj priateľ.

mixta

ja vam tipujem ze mate po 16 rokov ak take hovadiny riesite.
laska sa neprejavuje ani tak recami ako cinmi. Sleduj ako sa k tebe sprava a co vsetko je ochotny pre teba urobit. Lebo ciny slova nenahradia. Su to len slova. Moze ti aj 10X denne hovorit milujem ta ale pravda to byt nemusi.
napr. muz ta miluje ak je ochotny ist ti kupit tampony ked ti necakane dojdu a ty mas bolesti. Alebo ak mas horucku a on ta posle lahnut si a uvari veceru. Ak je ochotny ist po teba o druhej v noci na stanicu lebo si zmeskala bus. Toto je laska nie slova. Slova su len skraslovaci doplnok :)

NO2

Mne napísalo jedno žieňa v čiernom jedno prianie a to ma potešilo viac ako celý môj život s ex.
Takú peknú vetu som ešte nepočul ani od svojich rodičov.
Som z toho totálne paf. Vnútorne ma to pozitívne neskutočne zasiahlo.
Ďakujem.
Celý tento materiálny svet stojí aj tak len za prd.

B.Z

Keď chceš partnera zaskočiť, povedz mu s vážnou tvarou a tónom hlasu "Ale ja už ťa nemilujem, zaľubila som sa do iného..." :-)