Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Točenie hlavy

Príspevok v téme: Točenie hlavy
bajiova

Dobrý den prajem, rada by som, keby mi niekto poradil s podobným problémom.

Ten môj je asi takýto:
pred 24 dnami som bola operovaná na herniu disku pod plnou narkozou. Všetko je v uplnom poriadku, cítim sa skvelo, žiadne bolesti.
V mesiaci január som pojedla pre veľke bolesti velmi, ale velmi vela liekov, na striedačku - ketonal forte, voltaren, dorsiflex, mikodalm, guajakuran....lieky na uvolnenie svalstva a analgetiká.
cca 10 dní spatne sa mi točí hlava, točenie je samozrejme nepríjemné, mam pocit tahania do stran, akoby som chodila po makkom povrchu, jednoducho sa mi točí hlava. Deje sa to od ranneho vstatia cca 2-4 hodinky. Poobede mi vôbec nič nie je. Denne pijem cca 4 l vody.
keby ste mi teda poradili, či to môže byť pooperačné, či to môže byť od zjedenia tých liekov, od operacie som nezjedla jediný liek od bolesti ani iný.
prípadne, ak vie niekto poradiť, ako sa tohto zbaviť. ci to môže byt tlak, ten si priebezne meriam, ale nezdá sa mi ani nizky ani vysoký.
dakujem pekne za kazdý názor, či radu

bajiova

dakujem, bola som u obvodného, ten mi povedal, ze zatial by to neriešil, ze ak by to bolo vázne, tak by to pretrvávalo celý den...
písala som včera neurologičke, ta sa mi vyjadrila, že to nebude nič mozgové, ale skôr od krčnej chrbtice, zle polozenie hlavy pri operácii, zmena uzívania chrbtice...odporučila mi cviky na posilnenie krčnej chrbtice...ked som pocvičila, tak sa mi hlava začala točiť aj potom....
sú to velmi nepríjemné stavy...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Točenie hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk