Dýchavičnosť, bolesť hrudníka a kašel

Príspevok v téme: Dýchavičnosť, bolesť hrudníka a kašel
Ivan123

Zdravim vas, trapi ma dychavicnost,bolest hrudnika a kasel. Zacalo to v decembri a začalo to tak že ma boleli pľúca po čase sa mi začalo tak divne dýchať ani to neviem popísať a o mesiac neskor ma zacalo bolet na hrudniku na hrudniku ma boli ked napr.lezim a chcem sa postavit tak ma tam pichne, picha ma pod prsiami a na lavej strane prs a na pravej. Po case to prestalo mesiac som to nepocitoval a teraz asi na začitku februara som bol chory a potom to zacalo jak som vylezal chripku mam velmi cudny kasel normalne ked kaslem pocujem na hrudi taky hrbotavy zvuk .. vcera vecer ma zacali boliet svaly a hrdlo ma bolelo jak som si lahol isiel som si pospat zobudil som sa tak nieco na mna doslo zasa som chory.. mam 16 rokov fajcim.. pred mesiacom som bol u doktorky ze pocitujem pichanie v plucach, poslala ma na RTG pluc zobrala mi krv a moc, na RTG snimke a vysledkoch nic nebolo ani na vysledkoch krvi a mocu .. povedala ze vsetko j3 v poriadku ze to moze byt aj od chrbtice nedala mi ziadne antibiotika ani nic.. teraz chcem iat doktorke lebo nemozem uz takto zit neviem dychat niekedy, nemozem sa ani zabavit poriadne stale na to myslim ... mama mi neveri mysli si ze si to vymyslam... uz neviem co mam robit,dakujem za rady...

mascha

eoziofily môže vyšetriť aj infekčné súkromne za 10Euro,ale môžu byť negatívne,lebo som čítala,že žijú podľa Luny,naajväčší predpoklad je za úplnku...
potom môžeš skúsiť napr.koloidné striebro

Ivan123

Potreblem je v tom ze nemam ist ako k plucnemu a neviem ani kde to je a sameho by ma tam nevzali., ja by som tam rad isiel ale vysvetlite mojej Mame ze si to nevymyslam .. lebo raz som ju oklamal a neveri mi už.. ale zasa nemam dovod preco by som si toto vymyslal.. naozaj fakt by som tam isiel ved ja som povedal rodicom taknmi neverte ale ked sa vecer budem dusit a nieco sa mi stane tak to bude vasa chyba

[zruseny35]

Ivko..."plachti" k plucnemu,lekárka ti predpíše papierik.Ak ti teda zaleží na tom ,aby z teba neostala troska-na polovičnom invalidnom ak nie viacej.
Nesrandujem!Obvodák je niekedy len pán za stolom čo potrebuje dalsiu vyplatu.

lombardo1981

Naozaj nemáš pri sebe tie výsledky? Alebo aspoň či si ich videl? Či náhodou nemáš zvýšené eozinofily? Choď k lekárke a popýtaj sa. A samozrejme sa nedaj odbiť.

Ivan123

To dychanie mam take ze je take zrychlene si myslim neviem to popisat vobec a nemam ziadne vysledky nic mi nehovorila doktorka... dovolim si povedat ze ta moja doktorka ma uplne ignoruje doniesol som jen vysledky ani to poriadne nepozrela a povedala ze vsetko v poriadku..

lombardo1981

A tá dýchavičnosť sa prejavuje ako? Sťaženým vydýchnutím? Alebo potrebuješ poriadne vydýchnuť, aby si sa mohol dostatočne nadýchnuť? Tie zvuky počuješ pri vydýchnutí?