prosim pomozte, poradte, upokojte :(

Príspevok v téme: prosim pomozte, poradte, upokojte :(
kejsi

tento mesiac som zvladla 6 skusok a jedna ma este caka. dost vela dni som nespala, ale nie pre ucenie, preto ze sa mi nedalo.neraz som zaspala aj o 2-3 rano. dost som schudla, lebo som si povedala ze do leta musim no lenze problem nastal pred 2 dnami, kedy som sa rano zobudila a bolia ma vsetky klby na tele..teda hlavne kolena a aj pätove klbiky+päty a zapastne klbiky, no nie v klude..len ked s nimi moc silno pohnem. citim aj celkovu unavu a palavu okolo oci..co myslite? moze to by setko zo stresu a pretazenia?

kali

No vies ani cestoviny nie su moc vyzivne. Bolo by ti treba nejake bielkoviny urcite, nejake masko...ak nie si vegetarianka

Alternativa

Vies, moze to byt aj diagnoza, napr. nejaky zapalovy proces. Ale ries pricinu a to je urcite nedostatok vyzivy a celkove vycerpanie spojene so stresom. Hovoris, ze nenervacis...ale spat 3-4 hodiny denne je dobry zaberak pre organizmus. Ta nespavost nesvedci o tom, ze mas nervicky v pohode. Ved uvidis, ak bolest bude pretrvavat, asi musis k lekarovi. A co tak dat si napr. paralen alebo aspirin? Posobia protizapalovo. Urcite by som si pridala B komplex, aj forte si mozes kupit.

kejsi

alternative a ty myslis zeby to mohlo byt z toho? nejaka choroba nema take priznaky zeee bolest zapästnych, kolennych a pätových klbikov? tak sa moze prejavit nedostatok zivin, resp.nejaky skryty stres? lebo ja tie skusky nejako zvlast neprezivam..beriem to v pohode..vsak mam 3 pokusy..mozno aj preto ich tak rychlo robim a na prvy krat..len kazdy vravi ze tam ten stres aj tak je..

Alternativa

Kejsi, vyzivu posledne tyzdne mas blizku 0, to urcite zmen. Mozno sa niekomu zda, ze mesiac bez vyzivy sa da byt. Nezabudni, ze si v strese /skusky/, psychickom ale aj fyzickom pretazeni. Nediv sa, telo Ti reaguje negativne. Ked skusobne ukoncis, tak zacni ZDRAVO jest, snaz sa oddychovat a viac spat, sportovat. A nemysli na cielene chudnutie, to je smer k vaznym diagnozam /PPP/. Drzim Ti palce, si super studentka :D

kejsi

kali..neviem co je moc..je to individualne..ale moj jedalnicek bol asi mesiac zeee jeden cestovinovy salat s cerstvou zeleninou..a nejake tie suchare..a fakt len sem tam som zhresila nejakou dobrotou :) neviem ci dost..ale s M velkosti som schudla na S..neviem naozaj ci to je tym :(