Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochladnutie citov

Príspevok v téme: Ochladnutie citov
slniecko247

Rozisli sme sa, po 4 a pol roku...kvoli neustalym hadkam, nevedeli sme risit probelmy a komunikovat o nich... po 3 mesiacoch sme sa stretli na kave, rozpravali sa o nas vela, a rozhodli, ze tomu este mozno dame sancu... Odvtedy si volame, piseme, nestretli sme sa este od toho posledneho stretnutia, ale ja neviem ci to ma vyznam tahat dalej... Nie je to medzi nami take ako predtym. Ked si zavolame, je tam taky odstup z jeho strany, taky chlad... Vlastne som to ja, kto sa mu ozyva castejsie, to mi ale nevadi. Len sa bojim, ze ci sa ja nenamotavam, kym on to mozno berie cele s rezervou... Mate niekto taku skusenost? Viem, ze po tom case nemozem cakat, ze sa vrhneme jeden druhemu do narucia ako keby sa nic nestalo, ale rozmyslam, ci to ma vyznam, a ci sa zbytocne netrapim... pytam sa ho, aky mal den, co robi, ide robit, zaujimam sa o neho, a on mi len odpovie a vzdy ked zavolam rychlo ukonci hovor, ze musi ist nieco urobit, vzdy mi ale povie, ze ma lubi... Nevyznam sa v nom, takyto predtym pocas vztahu nikdy nebol... Uz som tu komunikaciu trochu zredukovala, aby nemal pocit, ze mu nedam dychat a ze ho do niecoho tlacim, to nechcem... Strasne ma to ale boli, napriklad sme mali vyrocie nasho vztahu, ktore sme predtym vzdy travili spolu, ja som mu napisala a vyznala lasku-on nic... Ma to vobec vyznam? Nechcem sa mu vnucovat, velmi ho lubim, a ak ma byt stastny s niekym inym, necham ho ist, aj ked to boli...velmi...

kapustnica

je nad slnko jasne ze ta nechce.. keby bol stale takyto tak je ina vec.. teraz by ta mal dobijat a snazit sa ziskat si ta a on robi opak.. vykasli sa nanho nema to zmysel..
sama musis citit ze nechce tak sa nepodlizuj,chlap si to nezasluzi.. ja byt tebou kaslem nan..

Nina.

Tak jeho správanie svedčí akurát tak o nezáujme. Mala by si to nechať tak - ten chlap ťa už nechce. Zbytočne to hrotíš a snažíš sa vzbudiť u neho city, ktoré on už dávno k tebe necíti.
Takže preruš komunikáciu - nepíš mu, nevolaj a hlavne sa s ním nestretávaj. Venuj sa sebe a svojím záľúbám, alebo si nejaké záujmy nájdi. Len sa vykašli na neho, lebo ťa to bude len ubíjať a odoberať sebaúctu.

doubledog

keby ta chcel, tak ti to da najavo a vedela by si o tom.
takto to vyzera, ze cely ten "navrat" je skor v tvojej hlave a on to tak vôbec nevnima

slniecko247

na taku otazku mi vyhybvao odpovie, ze on ma zamtok v hlave a ze nevie, alebo ked mu napisem taketo nieco, tak neodpise, alebo zmeni temu

slniecko247

praveze jemu je to v podstate jedno, ked mu oznamim, ze diem vonku na party do mesta... predtym mi vzdy povedal davaj si pozor, a daj mi vediet, ked prides domov v poriadku... teraz nic, iba aha, ides? tak sa zabav...

Slobodna

Asi by on mal bojovať o teba, nie naopak. Respektíve by tá snaha a záujem mal byť na oboch stranách rovnako.
Začni sa stretávať s niekym iným a ak mu to bude vadiť, resp. o teba zabojuje, tak má stále záujem. Ak nie, choď ďalej. Príliš tlačíš na pílu, ako sa hovorí.
Asi mu to len robilo dobre, že máš o neho záujem, nič viac. Pohladkal si ego, to muži robia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ochladnutie citov - Fórum - ZDRAVIE.sk