Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
zuzanak123

Ahojte, naskitla sa mi taka neprijemna vec. Antikoncepciu lindynette 30 používam už dva roky, počas dvoch rokov sa moj priatel xy krat sptavil do mna a všetko bolo v poriadku NO BABY. Tento mesiac som brala pravidelne no včera som zabudla a napadlo ma to až po 16. hodinách tak som si ju zobrala. Ale počas tých 16. hodín som mala nechránený pohlavný styk a som si vedomá toho že moj partner sa pri tom urobil do mna. Je tam velmi veľká prevdepodobnosť, že otehotniem ? Nemala by som si pre istotu kúpiť TABLETKU PO ? emoticon ... a ešte jedna informácia písali že : \\\"Ak v súčasnom balení ostáva menej ako 7 tabliet, musíte začať užívať ďalšie balenie ihneď po užití poslednej tablety zo súčasného balenia; to znamená, že medzi baleniami nebude žiadna prestávka.\\\" kedže mam poslednu tabletku tak mam pokračovať v novom balení a isť bez menštruacie ? Ďakujem za skoru odpoveď !!!!

tralalalicka

k zaveru reagovat neviem, ale nemala by si byt tehotna, kedze beries dlho a stalo sa ti to teraz tak si myslim ze by si sa bat nemala, ista sanca tam je, ale si chranena uz dlho a do 12 hodin ked si spomenies si plne chranena a ked viac, tak sa ucinok znizuje, to neznamena ze sa znizi na nulu...