Liecim sa na depresie, hladam kamaratku...

Príspevok v téme: Liecim sa na depresie, hladam kamaratku...
Flower734

Ahojte, mam 18 rokov som z Tn kraja...a chcela by som si prostrednictvom tohto fora najst kamaratku v podobnom veku a s podobnymi problemami ako mam ja( spriaznenu dusu , ako sa vravi...:) )...najlepsie aj z rovnakeho kraja, aby sme sa mohli stretavat :) neviem, ci tu mam pisat nieco o sebe, je to komplikovany pribeh...som trochu zvlastne dievca, mozno trochu izolovane od ludi, mozno s trochu odlisnym pohladom na svet, ....presla som si v zivote par vecami, kt.na mne zanechali par nasledkov, takze ked si myslis, zeby ti to nevadilo, alebo mas podobne problemy a tiez ti chyba clovek, kt.by ta pochopil, tak napis....budem rada...:)

Michal987

Ahoj... nemožem byť síce kamaratka ale kamarát ... rád pomaham ludom tak ak by si mala zaujem komunikovať tak mi nechaj nejaký kontakt najlepšie skype. Cez depresie som si prešiel niekolko krat ....bívam síce dalej ale na pisanie to je okey.... necham to natebe

flower734

Hovorim, ze je to komplikovane, prezila som si mensou psychozou, teraz sa liecim na depresie...ale snazim sa :)