Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dychanie...

Príspevok v téme: Dychanie...
bruklinka

Dobry vecer,
chcela by som poprosit, ci niekto ma podobny problem...Doteraz som nikdy problemy s dychanim nemala, ani s alergiou, som absolutny nefajciar, nie som ani po ziadnej chorobe - posledne dni ma chvilami drazdi na kasel. Je to ale zvlastny pocit, akoby mi niekto stlacil pluca tak, ze musim slabo 1-2x zakaslat...nic hrozne, ale opakuje sa to zhruba 5-6x za hodinu, niekedy je pauza aj pol dna, ale ten neprijemny pocit, ze mi nieco stlaca pluca.....neviem to inak vysvetlit....chvilami je to pocit skor ako stlacenie srdca, ale musim zakaslat, aby to preslo....sice staci slabo, ale musim...
Ked som to pri nahodnom stretnuti povedala svojej doktorke, povedala mi, aby som sa zastavila, ze to moze byt alergia a nieco mi na nu predpise. Neviem si ale predstavit, naco budem brat tabletky na alergiu, ked ani sama nevie, co to moze byt!
Nema niekto podobny problem???? PROSIM....

bruklinka

...dakujem za odpoved...aj mna prve napadlo, ze takto asi vyzeraju nejake psychicke symptomy, ale nic podobne ma netazi, ani kriza vo vztahu, ani financie...a nie som ani introvert - ked ma nieco trapi, prejde ma to hned, ako sa vyzalujem alebo vyplacem...
zhruba pred mesiacom sa mi vytvoril velky ekzem cez cele oko a skoncila som na alergologii, tak mi doktorka dala urobit nejake krvne testy, ale este nemam vysledky. Nebolo to vsak ani tak kvoli ekzemu, ale vsimla si, ze stale "oddrhavam", akoby ma nieco drazdilo v krku a povedala, ze sa jej to nepaci...a este beriem lieky na arytmiu, ale slabe...

salon

Mala by si ist na vysetrenie kompletne asi. Aj na vysetrenie srdca aj testy na astmu atd...

Este ma spontanne napada,ci nemas nieco v sebe co ta tazi nejaku dobu,nieco co sa zdrahas vypovedat,dostat zo seba von?
Nieco co ta velmi tazi. Krivda. Alebo mas za sebou,alebo prechadzas tazkym obdobim,tazko sa ti kraca zivotom momentalne...problemy vo vztahu,financie atd...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dychanie... - Fórum - ZDRAVIE.sk