Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo ďalej?

Príspevok v téme: Čo ďalej?
Moriana77

Ahoj chcem sa spýtať, píšem si s jedným kamarátom uz dlhšiu dobu a aj my tak hovoril na začiatku ze by sme mohli nieco spolu skúsiť a tak ale v poslednej dobe vôbec nic take ku tomu aj sme boli od vtedy spolu na káve ale teraz vôbec nic píšeme si a som to práve ja ktorá je taká ze nedáva city na povrch ale uvedomila som si ze ho naozaj potrebujem ako zistím či ma o mna ešte stale záujem? Ďakujem

Marianna 18

ladyblack

ako to zistis? tak ze ho zavolas von a otvorene mu to povies. Osobne, nie cez fon ani fb. Hned budes vediet na com si. Ja som presne spravila tuto chybu, nedavala som svoje city najavo, a uz ked som bola rozhodnuta mu to povedat co naozaj citim, tak si nasiel inu a ja si doteraz mam chut bit hlavu o stenu, ze som prisla o sancu byt s tak skvelym muzom, najma ked viem, ze ma chcel. Ale uz je neskoro, teraz nema vyznam mu nieco vraviet, ked je s inou, zostali sme kamarati, ale niekedy je to pre mna tazke sa tak tvarit. Tak sebou pohni a povedz mu to, kym je cas. On na teba nebude cakat vecne

5.5 elsa

načo ho naozaj potrebuješ?,city najavo nedávaš tak ho asi nechceš,alebo?,možno si už našiel iný objekt keď vidí že u teba nemá šance,opýtať sa ho môžeš či má stále záujem viac ako o kamarátku,ale myslím si že nemá podľa toho čo píšeš,už si asi našiel inú tak ťa nikam nevolá,už asi nemá záujem,opýtaj sa ho na rovinu,ale rátaj aj z možnosťou nie,ak sa začne vyhovárať tak to je nie,len ti to nebude chcieť povedať na rovinu.

tasty

nechodiť okolo horúcej kaše, rovno sa ho na to opýtaj, či má záujem skúsiť s Tebou niečo viac ako kamarátstvo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk