jazyk

[zruseny12]

Prajem krasny den.Zhodou okolnosti som citala Tvoj prispevok a aj v Bajecnej zene dnes o jazyku.Kup si BAJECNU ZENU Z MINULEHO TYZDNA C:50.A NA STR.26-JE POPISANE PROBLEMY Z JAZYKOM DYCHOM ATD.a RADY.VELA STASTIA PRAJEM.

maja_123456

vie niekto poradit so skvrnami na jazyku, ale doslova akoby do ziveho, pricom je to ohranicene akoby bielymi bunkami jazyka... zvysok jazyka je svetlej farby, a flak je ruzovy a hladky, akoby odrezane z vrchu...neboli to ale ni je to prijemne... mozu to byt orechy???

takisto mam niekedy mapovity jazyk ale neviem ako to odstranit, ono to proste niekedy zmizne...

poradte prosiiiiim

miri35

tiez som to mala a dost dlho, asi rok, no ale nejak to zmizlo . a doktorka teda nic neporadila, ze to moze byt alergia-mam si vsimat po akom jedle sa to zhorsuje a vylucit mlieko, alebo to moze byt plesen, ci ina infekcia-treba dat spravit stery. a treba ist na zubne vysetrenie, ... ale mne nic nepomohlo a potom to zmizlo, tak neviem, zial poradit.viem ale presne ako sa citis.skus si to nevsimat a nemysliet na to. jaj a nejedz orechy, mne sa to vtedy zhorsovalo a stipalo.aj to mleko by som vysadila a obmedzila aj sladkosti.ahoj