FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: jazyk

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "jazyk" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravotníctvo
    miri529.05.07 20:56??.??.225.234

mam flaky na jazyku,su to akoby mapy.Zacina sa malicka a potom sa zvacsuje,casom zmyzne a zasa sa objavi.niekedy su to az take zarazy a velmi to boli ak zjem pikantne ci kysle.Vie niekto,co to moze byt? poradte prosim!

• 12345629.05.07 22:31??.??.7.70

ano vie... tvoj/a doktor/ka

• miri3529.05.07 22:38??.??.170.51

tiez som to mala a dost dlho, asi rok, no ale nejak to zmizlo . a doktorka teda nic neporadila, ze to moze byt alergia-mam si vsimat po akom jedle sa to zhorsuje a vylucit mlieko, alebo to moze byt plesen, ci ina infekcia-treba dat spravit stery. a treba ist na zubne vysetrenie, ... ale mne nic nepomohlo a potom to zmizlo, tak neviem, zial poradit.viem ale presne ako sa citis.skus si to nevsimat a nemysliet na to. jaj a nejedz orechy, mne sa to vtedy zhorsovalo a stipalo.aj to mleko by som vysadila a obmedzila aj sladkosti.ahoj

• maja_12345616.12.07 18:04??.??.106.234

vie niekto poradit so skvrnami na jazyku, ale doslova akoby do ziveho, pricom je to ohranicene akoby bielymi bunkami jazyka... zvysok jazyka je svetlej farby, a flak je ruzovy a hladky, akoby odrezane z vrchu...neboli to ale ni je to prijemne... mozu to byt orechy???

takisto mam niekedy mapovity jazyk ale neviem ako to odstranit, ono to proste niekedy zmizne...

poradte prosiiiiim

• [zruseny12]17.12.07 10:50??.??.26.35

Prajem krasny den.Zhodou okolnosti som citala Tvoj prispevok a aj v Bajecnej zene dnes o jazyku.Kup si BAJECNU ZENU Z MINULEHO TYZDNA C:50.A NA STR.26-JE POPISANE PROBLEMY Z JAZYKOM DYCHOM ATD.a RADY.VELA STASTIA PRAJEM.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch