Krčové žily

Zuzka5353

Krem vein stopper treba pouzivat aj rok nie len mesiac....potom su viditelne vysledky a hlavne ulavia vasim ubolenym noham. Vrele odporucam vsetkym casnikom a ludim ktory su 12 a viac hodin denne na nohach

Moncicak

Neklam tu druhych ludi lacnymi trikmi Vein stoper nepomaha to si len namyslas mozno llen chladi ale nelieci zily .Ved ked mas nazvis peniaze kup si aj styri take hovadiny.

Moncicak

Neklam tu druhych ludi lacnymi trikmi Vein stoper nepomaha to si len namyslas mozno llen chladi ale nelieci zily .Ved ked mas nazvis peniaze kup si aj styri take hovadiny.

Moncicak

Kupila som si Vein Stoper na krcove zily vyvalila tolke peniaze ani trochu to nepomaha dala som sa oklamat podvodnikom.Sestra nevedela ,ze ho mam aj ja a ta dala 30,eur len tak do vzduchu.Vobec jej to nepomohlo bola velmi nahnevana.

sfinxa

Dobrý deň,
ja som ako darček dostala tento prístroj e-zdravotnickepotreby.sk. Skvelý na masáž nôh, chodidiel, revitalizujúcu kompresnú masáž. Môžem ho len odporučiť, pretože moje nohy sú teraz oveľa "ľahšie" nebolia ani neopúchajú .... :)

Marosko-n

Pijem smerový elixir a nohy si natieram Jedľovým elixírom a pravidelne pijem BLV- vodu na cievy. Pomáha to som spokojný aj kolega čo robí na urbáre pomáhamu to.