Krčové žily

Babu2014

Ahojte. Pisem,lebo som si precitala viacej vasich komentarov. Ja mam tiez krcove zili a tiez by som sa ich rada nadobro zbavila,ale to uz asi nie je uplne mozne. Momentalne pouzivam vein stopper asi dva mesiace a musim napisat,ze pomaha proti opuchom velmi dobre. Cize zily a popraskane cievky ktore mam sa nerozsiruju. Zatial je to velmi dobry sposob udrzat zilky v pohode ,a aj seba kedze je velmi teplo. Budem ho urcite odporucat kazdemu kto ma tiez taky problem ako ja.

erika88

priessnitz je uplne najlepsi na krcove zily, velmi mi pomaha, vzdy ked mam tazke nohy opuchnute ked su krcove zily viditelne priessnitz mi pomoze

manilla

mala som viditelne krcove zily teraz co mam male metlickove tak to som stastna ze sa mi to zlepsilo, lepsie ako co som mala, odporucam zbavit sa opatkov a pouzivat priessnitz

Joz

Zdravím.
Na metličkové žilky sa mi osvedčil Allga San balzam na metličkové žilky. Dostupný takmer v každej lekárni. Pred letom som ho pravidelne užíval 2x denne podľa návodu a zabralo to. Žiaľ, po minutí a vysadení sa cez leto, asi aj vplyvom tepla žilky vrátili. Skúšam liečbu opäť a som zvedavý na výsledok.

Anonym21

Unáhlene som ho objednal som pre manželku. Potom som si pozrel recenzie a následne som objednávku stornoval. Prišla odpoved od Dana Svobodova:
Potvrdzujem prijatie tvojho e-mailu. Najprv ti musím povedať, že mi je veľmi ľúto, lebo chceš zrušiť objednávku Vein Stopper
Preto som sa rozhodol zabezpečiť ti ešte lepšiu ponuku.
Požiadal som svojho nadriadeného o dodatočnú zľavu. Trochu rozmýšľal, ale predsa sa mi podarilo.
Táto ponuka je vytvorená špeciálne pre teba – namiesto 29,97 €, Vein Stopper dostaneš len za 14,98 €!
------------------------------------------------------------------------------------
A to nie je všetko! Dostaneš balíček priamo k dverám a NEBUDEŠ platiť poštovné. Doručenie úplne ZDARMA Naozaj si myslím, že je to férová ponuka, ktorá sa ťažko odmieta.

Všetko, čo musíš urobiť, je odpovedať na tento e-mail a potvrdiť túto výnimočnú objednávku
Hneď ti pošlem výrobok za zvýhodnenú cenu bez poštovného!

Musím ešte pripomenúť, že naša 44-dňová záruka ešte stále platí.
Ak z nejakého dôvodu výrobok nesplní tvoje očakávania, pošli mi e-mail. Bez námietky ti vrátim peniaze v plnej výške.
Takže, žiadne riziko pre teba.

Ale, musíš sa rýchlo rozhodnúť, lebo táto ponuka platí len 48 h.
Po uplynuti času, bohužiaľ, túto ponuku musím poslať niekomu inému.

So srdečným pozdravom, bez podpisu

Či Vein Stopper pomôže si môže urobiť názor každý sám

laura 12

Prosím neviete mi niekto poradiť čo na kŕčové žily,nemám ich vypuklé,ale vidieť to, po stehnách mi praskajú cievky. Je niečo na to účinné? Ďakujem pekne

laura 12

Prosím neviete mi niekto poradiť čo na kŕčové žily,nemám ich vypuklé,ale vidieť to, po stehnách mi praskajú cievky. Je niečo na to účinné? Ďakujem pekne

Petopreco

Ahoj Pozeral som ten Wein Stopper.Na strankach kde ho predavaju ho vsetci chvalia.No zahadne sa tam moj nazor neda vlozit.Na strankach fora su ludia nespokojny a nasiel som cesku stranku kde preverovali firmu co to predava.Je vraj zo Slovinska, ale tam v registri uz nieje.A tak isto na vratenie penazi zabudnite lebo ak to otvorite tak predajca to spät nevezme a druha vec,niet to kam reklamovat,lebo to nik neprevezme a vrati sa vam to.Budte opatrny.

Tomidoli

zdravím, mám ICHDK. Je na to nějaký přírodní přípravek pro zmírnění příznaků, metličkových varixů?
Děkuji