Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi

Príspevok v téme: Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi
Dajana5

Ahojte :) Veľmi rada by som potrebovala od vás poradiť. Pred mesiacom mi na pokeci napísal 28-ročný chlap. Keďže som o 8 rokov mladšia od neho, bolo mi zvláštne čo odo mňa chce (samozrejme sexstretko), ale keďže mal fotky v albume a choval sa slušne, tak som odpísala. Písali sme si každý deň, ale ja som mu veľkú pozornosť nevenovala a len tak odpisovala. No ukázalo sa, že je to v pohode chalan, s ktorým sa mám veľa povedať a máme aj dosť spoločných zájmov. Postupne začali prichádzať dvojzmyselné narážky a po týždni sa ma opýtal či sa niekedy stretneme. Ja som odpísala, že môžeme, ale chcela som ešte počkať a viac ho spoznať - nebola som si ešte úplne istá. Neskôr sa ma opäť opýtal, že či niekedy sa uvidíme a ja som tiež súhlasila.
Ale teraz už ubehol mesiac a posledných 5 dní mi už neodpíše na poslednú správu, poprípade, keď sa na ďalší deň prihlásim, tak mi už prvý nenapíše, aj keď som ja posledná odoslala správu. Tak som za tie dni, napísal prvá ja. Nedalo mi to a predvčerom som sa opýtala či sa niekedy stretnem, on súhlasil a som si všimla, že opäť sa akoby zvýšil záujem o mňa z jeho strany. Ale včera mi opäť neodpísal na poslednú správu a ani sa neozval. A ja sa už ozývať prvá nebudem. Nechcem sa vtierať. Nemám veľa skúseností s chlapmi, tak úprimne, neviem čo si mám o tom myslieť? Mám sa na neho vykašľať a zrušiť úplne kontakt, keď nemá záujem? Bolo by mi to veľmi ľúto a tak by som chcela počuť Vaše názory. Ďakujem.