Platonicka laska

Príspevok v téme: Platonicka laska
kamilka kami

no mam taku situaciu \\\\\\\" som vydata , . dost atraktivna . ale som zvlastny clovek ... na to ako vyzeram .som dost zdrzanliva ,slusna ,konzerva .. uprimna .. mala som za svoj zivot 3 dlhodobe vztahy ktory prvy zacal od 17 .. nikdy som nesla na jednu noc ,nie som zlatokopka ,hnusia sa mi dnesne baby ake maju priority ... pridem si vyhynuty druh ! :) no dva roky som zabuchnuta do mladsieho chalana o 5 rokov ... pritahuje ma strasne zivocisne , boli sem nejaku dobu v kontakte ako kolegovia .. ale nedala som nic znat, on mal frajerku a ja manzela- potom odisiel , je neprecitatelny a to ma aj pritahovalo , je namam rada chlapov co sa tvaria slizunsky .a machruju .a idu hned na vec maju slizke reci a mysla si ze ma dostanu do postele... on sa netvaril ze je zo mna puf .. nikdy som ani nevycitila jeho naklonnost .ked som prinom niekedy stala tak som myslela ze sa vnutri rozletim tak som po nom tuzila .. ale tvarila som sa ze nic :) ... potom odisiel ... ostali sme kamosmi ... na soc.sieti mi sem tam napisal .. teraz uz ani neviem kto komu prvy ...ale nechcela som ho stratit z zohladu ,a ani mu vypisovat kazdy den ,tvarila som sa kamosky .. vsetko som v sebe drzala , a drzim .. potom mi aj sem tam poslal pusinku ,srdiecko ,vyzneva to tak debilne pateticky ,gycovo :D ..ako to pisem .. raz sme sa isli prejst ,uplne kamaratsky ,nic ja muzikant :D --- sem tam napise posle pusu do spravy... ale bud na jeden druheho hrame ze nic ,,alebo neviem ,dnes bol zamnou v praci ,lebo mi to slubil .. dal mi pusu na moje pery ... uplne som z toho cely den vznasam .. ale zasa sme sa bavil ,len o tom ako sa mame ... a proste ,za 7 rokov manzelstva som po nikom tak zivocisne netuzila, manzel ma uz nepritahuje ... ale mame dieta .. tak sa tvarim ze vsetko ok ...... sniva sa mi o nom ... neviem co mam robit ,,, chcela by som mu to povedat ,ale kedysi povedal ze ma rad ked baby dobija ,takze som mu nepovedala nic ... a ani asi ani na to nezoberem odvahu , a tak neviem co mam robit ... dva roky to v sebe dusim ...

camilka cami

no nie sme uz v kontakte ... som stale s manzelom , na neho si sem tam spomeniem ,ale uz to nie je take intenzivne ,opadlo to ....ale viem ,ze keby som ho znova stretla ,spadnem do toho , a liecim sa u psychiatra :)

lLily

manzelka a matka v jednom uvazuje ci uvazovala o muzovi, ktory rad dobyja baby? zas az tak vyhynutym druhom nebudes, nech uz si sa rozhodla akokolvek

gamm

ano samo sa to...
no to su ti dvaja japonci samo a sato :-) len oni su tak vytazeny (vsimni si kolko ludi ich spomina), ze nakoniec nic neurobia poriadne a ludia by naopak urobili lepsie keby riesenia problemov nenechavali na tychto dvoch japoncov ale poriesili si to sami :-)

kafe

ehm, neviem neviem. Pre mňa je vychcaná ženská AJ taká, čo radšej zostane v nefungujúcom manželstve (pre blaho detí a iné bláboly ale samozrejme, že sú tam aj iné profity, najčastejšie materiálne), ako by dala šancu sebe i svojmu manželovi nájsť si iný, lepší vzťah a zažívať lásku nie iba platonicky ale i naživo.
Dievča zobuď sa do frasa a začni konečne ŽIŤ.
Mám rozvedenú kámošku, po ktorej ZASE vyštartoval ženatý chlap. Bola nešťastná, že prečo ju otravujú takéto typy, ale stretávali sa občas. Chlap sa k nej nasťahoval. Rozviedol. A nedávno mali svadbu. Ano, niekedy sa krásne vzťahy začínajú aj nie celkom kóšer, aj keď sa neuzavrie a nevyčistí minulosť. Ak niečo chceš, tak buď si za tým choď a vyjadri sa jasnejšie, aby kolega mal šancu zareagovať a manželstvo doriešiš neskôr. Alebo seď na zadku v zadubenom manželstve a snívaj ďalej. Tiež si myslím, že veľa vecí sa vyrieši samo. Len nie vždy k tvojej spokojnosti :) Strkať hlavu do piesku mi v tejto situácii NEpríde rozumné. Vymáčkni sa a nechaj to tak, uvidíš ako sa to utrasie, ako zareaguje kolega, či vôbec zareaguje.. aspoň to pustíš zo seba von a uľaví sa ti.

Janno82

Ahoj Kamila,

tak tvoja situácia je naozaj ,,veľmi" zaujímavá, ale ako to tu už niekto napísal, tak tiež by som nechcel byť v tvojej koži.
Ak je to tak, ako píšeš, že medzi tebou a tvojím manželom sa niečo udialo a tvoje city k nemu úplne ochladli, tak je na druhej strane pochopiteľné, že sa v tebe vytvoril priestor pre niekoho iného a teda konkrétne pre toho kolegu. Je pravda, že máš právo na lásku, tak možno by nebolo zlé to zvážiť, či chceš zvyšok života prežiť s niekým, ku komu už nič necítiš, aj keď je to otec tvojho dieťaťa. Ťažko povedať, či by ti to s týmto kolegom vyšlo, či by bol ochotný ísť s tebou do toho, alebo či by to bola z jeho strany iba krátkodobá zábavka. To všetko si ale musíš zvážiť sama a určite nie si nejaká mrcha, keď nad tým všetkým uvažuješ, premýšľaš a do teraz si nedala tomu kolegovi nič najavo.
Každý má iné prežívanie, ale niečo podobné ako opisuješ ty, som prežil ja minulý rok, keď som bol totálne zbláznený do jednej ženy, ktorú som vídaval vo vlaku. Ja som o nej ale nič nevedel. Tiež by sa dalo povedať, že to bola platonická láska. Niečo ma k nej neskutočne ťahalo, až som sa nakoniec odhodlal ju osloviť. Žiaľ je vydatá, takže som mal, ako už po x-tý krát, smolu:-). Ja som ale slobodný, takže som nemusel brať ohľad na dieťa, či manželku. Tak nech sa ti darí v rozhodovaní:).