Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osamostatnenie sa

Príspevok v téme: Osamostatnenie sa

Neviem si už rady tak sem píšem... Mám 36 rokov, doteraz som nemala šťastie na mužov.Chodím s priatelom vyše roka. Moc sa lúbime. Od kedy mám vzťah tak mám doma peklo. Babka aj mama na nho nadávajú no nemajú dôvod. Chcela som sa odsťahovať od mamy lebo už neznesiem naše denné hádky kvôli maličkosťiam. Psychicky to už nezvládam. A to sa s nikym iným nehádam. Niesom konfliktný typ. No Bohužial nemáme s priatelom kde bývať. Síce mi navrhol aby som k nemu prišla bývať no býva zatial s mamou a je mi to blbé bývať tam ked je tam aj ona aj ked ju mám moc rada.Na nové bývanie ešte nemáme a podnájom v Bratislave je velmi drahý. A ďalšie čo ma trápi je to že by som chcela mať dieťa no keďže nemáme nič svoje ON zatial nechce bábo aj ked vie že po ňom moc túžim.

vebe

Neber to ako obuvanie sa do teba ale tiez si kladiem otazku, ze vo veku 36 rokov nie si schopna sa osamostatnit. Ved uz si fakt uz dlho vo veku, ked by mal clovek opustit rodicovske hniezdo. Ono, ked clovek naozaj chce, riesienie vzdy najde. No a vo veku 36 rokov mas uz z hladiska dietat najvyssi cas. Ak budete obaja chciet, riesenie sa najde.

Petronela_00

Ahoj,
mám 28 rokov a pred rokom som mala takmer rovnaký problém ako máš ty teraz.
S priateľom sme boli spolu už 4 roky a keďže moji rodičia s ním spokojní nikdy neboli a keď sa len dalo tak ho dourážali, lebo pochádza z rodiny v ktorej rodičia nemajú VŠ ale on áno a pod. rozhodli sme sa, že začneme spoločný život bez rodičov.
On má rodičov v pohode a síce spočiatku to bolo aj mne trápne, ja som sa nasťahovala k nim.
Na vlastný byt sme nemali, lebo predtým sme boli na VŠ tak sme na výber nemali. Podnájom sme zvažovali aj my, ale keďže sme si prepočítali, že tie peniaze čo dáme na podnájom a nikdy nie si pritom vo vlastnom si môžeme odložiť a neskôr kúpiť vlastný byt, sme zostali u jeho rodičov.
Neviem ako ty, ale ja som s nimi vychádzala a aj vychádzam veľmi dobre a problém medzi nami nikdy nebol. Dovolím si tvrdiť, že toľko lásky a porozumenia sa mi od našich nikdy neušlo.
Za rok sme odkladali peniaze a pomáhajú nám i jeho rodičia a snáď v lete si môžeme dovoliť menší byt.
My sme o dieťati uvažovali tiež, ale keďže sme nič istého nemali, tak túto tému odkladáme na neskôr.
U Teba je situácia asi vzhľadom na vek už iná (neber to v zlom prosím), takže ak máte obaja istý príjem určite by som zvážila aj pôžičku a začala by som nový život a to bez rodičov. Každý začiatok je ťažký, ale ak obaja budete chcieť, určite to zvládnete.

salalalalala

nikto sa do teba neobuva, ale z coho chces to dieta zivit, ked sa nevies postarat ani sama o seba? ved to uz aj za blokovanie pri pokladni je vacsi plat, co si nenajdes inu robotu?

Obuvaj sa do mna. Mám 400 eur. No platim učty aj teraz. Neplati sa len najom ale napriklad učet za mobil, električenka a podobne..

150 by som mala ale na nič iné by mi nezostalo... Každy nezaraba 600 a viac eur a kde najdem taky podnajom za 300 keby sme chceli mat dieta...

salalalalala

a to je ako mozne ze mas 36 rokov a nemas ani na podnajom? daju sa najst aj byty za 3 kila, male ale su. nehovor mi, ze nema kazdy z vas 150 eur na byvanie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Osamostatnenie sa - Fórum - ZDRAVIE.sk