Problemy so srdcom

Príspevok v téme: Problemy so srdcom
Michal987987

Ahoj :)
Chcel by som sa opítať čo mi sposobuje problémy so srdcom po požití Coca coly/ kokakoly / kofoly / pepsi ...... Neviem kofeín z energetických napojov a kávy mi nevadí tak to asi kofeín nebude. Ked už vypijem 3dl ma začne bolieť srdce a ked som raz vipil liter tak som myslel že mi vibuchne a ta bolesť ... už asi rok som nič take nepil ale chcel by som vedieť ktorá zložka tychto napojov može niečo takéto vyvolať.

Michal987987

lieky beriem asi 3 mesiace a kolu a dalše take som začal obmedzovať od 15 lebo už vtedy mi robili zle a teraz dva roky nič take nepijem .... len nedavno som to skusil znova a bolo to strašne zle :) neviem jako je to s tím kofeinom ale kavu možem piť jak vodu a nič mi neni

[zruseny35]

Ina9..to bude "tlačiť " skor zo spodu ,nie na srdce.Viem čo sposobuje kofeín srdciarom,ale z kofoly zatial nikoho nevystrelo :)

[zruseny35]

vravel si ,že berieš lieky..záleží aké-niektore sa naozaj s kofeinom nesmu kombinovať...(hormony a psychotiká )
Inak pekná fake-téma.Co ine okrem kofeinu v kofole može človeku už pri 3dl.skodiť ako kofeín sám? :)

Michal987987

šak som aj tak dopadol :) už ani pivo nepijem len čaje ked zapijam lieky ;)
Sry za ten pravopis troch sam teraz v strese a psychicky na dne

philips

vypijem :)

Neviem ti povedať, z čoho presne to môže byť, ale aspoň máš dôvod vyhýbať sa týmto predraženým čističom na WC...

Michal987987

ale chapaj mne to spraví už ked vipijem 0.3 l
a ked vipijem 15 pív tak mi nič není... no "nič" snad chapeš :D

Michal987987

nesom si isty že by to bolo preto...z piva mi nieje nič a to ma teš dosť peny a vipijem ho viac ako malinoviek .... :) čo ti na to povedať ...ale dakujem za názor to by ma nenapadlo :)