Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky to je stav?

Príspevok v téme: Aky to je stav?
nada5

tento tyzden to zacalo. kazdy den sa citim miestamy ako vo sne. a ked som v praci..len chodim bez duse a obcas sa spamatam ,ze ci som pritomna..ci existujem. nechuti mi jest. pijem iba kavu..vypijem aj 3doobeda ,ale len nesku.hlava ma neskutocne boli a ta nesustredenost..no citim sa debilne. kto mi poradi ,ak pozna ten pocit.co to moze znamenat. psychika alebo nieco ine:/ ale vplyva namna aj ohovaranie ludi v mojom okoli .

redka

Mate asi brain fog.. Pricin moze byt viac.... Oblicky, nadoblicky, stitnu mate ok? Nezijete vo velkom strese? Nemate problemy so spankom? Uzkost? Bolest krizov? ......

Evžénia

nepi toko kavy. Kava zvysuje produkciu kyseliny zaludocnej a to napomaha vzniku zaludocnych vredov. Navyse zatazuje oblicky a krvny obeh. Moja znama maloco jedla a len fajcila cigarety a pila trikrát denne kavu a potom mala problemy zo zaludkom. Lekar jej musel odobrat zvysenu zaludocnu stavu zo zaludka a nasadit lieky. Ak nejes len pijes kavu skodis si tym. Mas dieta a nechces predsa aby sa z neho stal sirota.

kamienok 2

AJ JA MAM 30 :) 6 rocneho synka :) no starneme :) inak mne byvalo aj z kavy velmi zle ... strasne sa mi tocievala hlava . naucila som sa ju pit u svokry .. kazdy den mi bolo ako keby ovalili mechom . nessutredena ,motava . hrozne .. nevedela som ze od kavy .. kavu som prestala pit uz 3 roky ju nepijem ,a dost mi to pomohlo .. :) zacala som aj chodit do posilky :)

nada5

a tiez si myslim ze ...nic si nerobit s toho aj ked nmieco trepnem..lebo by tobolo este horsie u mna. nech si mysli kto chce co chce. mam jedneho cloveka ktori ma lubi i tak.:)

kamienok 2

no a problem je aj v tvojej psychike .. musis sa bavit ,nemysliet a nesledovat sa.. to mi povedala neurologicka ,som zdrava ..a mam sa bavit a behat po diskotekach .. a nemysliet na hovadiny ,ze mi nieco je ...zacni cvicit ..kolko mas rokov ?

nada5

no a pred ostatnými sa citim potom trapne..ked mi to nemysli. ani nikam nechodim a nemam kamosky iba cez Facebook -ten teraz leti .

kamienok 2

presne to aj u mna ,zabudam a velmi ... 80 rocny clovek tolko nezabdne ako ja .. stve ma to ale co stym .. som ako vymleta .. niekedy je to lepsie niekedy horsie ,niekedy sa citim ako keby mi ani nic nebolo ,inokedy to mam ako dneska ..citim sa ako mechom prastena .. ja som stym dokonca behala po CT .. rezonancii .krv vsetko a na nic mi neprisli ,iba ze mam krcnu chrbticu kafaleu co co to ,ale krk mam dlhy ... chrbticu mam krivu ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky to je stav? - Fórum - ZDRAVIE.sk