Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amnorea a tehotenstvo

Shayleen

Maria a mas aj stitnu zlazu vysetrenu? Inak existuje aj digitálny ovulacny test pomocou nej mozes kontrolovat ovu ale teraz je hlavne aby si sa dala vyšetriť a mens napraviť duphastonom a aby si dostala ovu tak ti dr moze dat inj predalon a lekarka ta musi aj na to vysetrut ci ti vajicka rastu a v tomto pripade sa picha menopur

Nela41

Ano mas sancu, ale dobra by bola konzultacia s lekarkou, ktora by ti navrhla stimulaciu liekmi, aby doslo k ovulacii.
Bez toho je to len take triafanie do slepa, lebo nikdy nevies, ci prave mas ovulaciu, nemas ovulaciu... ona sa pri tomto ochoreni moze vyskytnut zcista jasna hocikedy a taktiez nemusi...

Shayleen

Ano mas sancu ale tak.by si musela brat ten duohaston. My sa tiez snazime o bábätko a teraz mi vynechala beriem aj doplnok

Maria34536

Vyskušam..ja som brala asi dva roky antikoncepciu,prestala som ju užívať a odvtedy som nedostala menzes..moja gynekologička sa len začudovala a nenavrhla mi žiadnu inu alternativu iba vyvolavačky..tak dufam že niečo zaberie.mohli by ste mi ešte povedať váš nazor na to,či je možne otehotnieť aj napriek tomu že amnoreu mam, a jej prvotnou príčinou nie je tehotenstvo? s priatelom sme mali nechráneny styk, tak neviem či sa to mohlo podariť

Shayleen

Ps Maria a telo ti to same nenastartuje viem.o com hovorim mam 35 a ja to.mam od zaciatku a mam toho vela vyskusaneho

Shayleen

Maria toto nie je injekcia ale su to tabketky homeopatické a co este mne osobne pomohlo bol duphaston alebo kamilkovy caj

Romana ono existuje aj vo forme kvapiek aj.vo forme tabletiek a lekarna ked nema tbl mozu na tvoje zelanie objednat !

romana111

Shayleen
Pytala som si inac mastodynon v lekarni a vraj su len kvapky, uzivala som ich 2 mesiace a nic, bez vysledku

Maria34536

Neskusala..najradsej by som bola keby sa telo naštartuje same.pretoze vyvolavacie inekcie mi nepomozu..a tak isto viem ze to takto nemoze dalej pokracovat..a dakujem za tip

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Amnorea a tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk