Mysel, zmysel, zlo, skazený svet - to ma trápi

Príspevok v téme: Mysel, zmysel, zlo, skazený svet - to ma trápi
pacient123

Nuda je slovo ktoré vystihuje môj život --- už mi je všetko jedno nič ma nebaví ale viem ,že nie som jediný a že to je možno normálne proste život nemá zmysel tak načo ho hladať ,,,,,ale trápi ma len ,že som sám nemám vela kamarátov a kedže mám socialnu fobiu tak nwm osloviť ani babu to ma trápi najviac ---mam 18sť rokov ale dosť často klamem svoju mysel a hovorím si že som štastný niekedy to funguje ale ludia su natolko krutý ,že stačí ísť von a tam padnú tolko uražiek ,že aj to malé štastie sa stratí ......kvoli socialnej fobii som už od 12stych rokov terorizovaný okolím ,,,,,,ako dalej ? každý den je pre mna ničím ,,,svet sa mi zdá ako kolotoč všetko zle sa opakuje každý den ,,,,,,môže biť človek štastný navždy a skoro v kuse ? mne by stačili aspon štastie raz za tyžden alebo za mesiac ale ani to nemám ,,,,,,, je smutné že štastný som bol do svojich 12stych rokov vtedy som bol decko a po dvanastke to šlo dole vodou už 6rokov nedokážem najsť ten šmrnc do života ,,,,,,a strašne ma bolí hlava z toho uvedomenia si že svet je skazený a že čo ak štastný nikdy nebudem ,,,,,,,,,rád by som sa na svet chcel pozerať pozitívne ale fakt žiadne pozitívum pre mna neexistuje svet je len o skaze a nemá ani zmysel ,,,,vela ludí neprejavuje ani vdačnosť za nejakú pomoc ,každý len frajeruje aj za cenu že niekoho strápni,kažý nikomu nič nedopraje radčej by nechal prepadnúť 100 000 € ako by to mal dostať nejaký sused či kamarat alebo brat ----- fakt už neviem ako dalej nech myslím ako chcem nič ma nenapadá čo by ma robilo štastným ,,,,,

pacient123

liečitel ...to že vrím v boha neznamená že musím mať super život bez problémov aa tzím padom by som tu nič nepísal !!!!!! ...verím v boha velmi a aj mi pomáha biť štastný aj z ničoho ale raz by som chcel mať zvrat v mojom živote že aspon niečo by bolo naozaj super bez akné,bez socialnej fobii,atd,,nechcem vela ,,či ?

pacient123

liečitel ----nemám pokrivenú vieru v boha,,,niesom satanista fuuuhhaa ,,,,,,tak akože mám akné už 7rokov,mam socialnu fobiu,som hamblivý,,,,tak ako mám viesť plnohodnotný život ? boh je silnejší a niekedy mi pomáha to vydržať ale niekedy mám dni kedy by som chcel aby všetký zlé zakladné veci zmyzli ....

liecitel

tak ano sposobuje ti pravy opak..inak by si tu neriesil to co riesis...a ked uz spomynas toho satana a jeho komando ze to oni su na vine tak z toho vypliva ze ten tvoj boh je slabsi ako satan? s takou pokrivenou vierou sa neda viest plnohodnotny zivot...a ze nepocitujes hnev? ved ty si nahnevany na cely svet..ci ako podla teba by sa mal prejavovat hnev?

pacient123

No2 -nemám žiadných 60 kíl ?) mám asi tak 85kl heheh ale ja nemám problém s tím že som slaby práve že naopak som dosť silný a viem sa biť len tu ide o hnev ktorý neprichádza ani vo chvíli key by mal prísť .....nwm asi som tou mojou jebnutou filozofiou života že mám žiť v štíle že,mi je všetko jedno udrelo na mozog a dosiahol som s tím nejaký level ....som strašný kludný proste to neovládam ..................

pacient123

dodo 1987 .celý život verím v boha ,,,a nikto môj nazor nezmení ,,,,ako mi môže spôsobovať moja viera opak ...to že mi je zle neni vina boha ale je o vina satana a jeho komanda ktorý každemu strpčujú život ------

Cukrovkar

Si mladý a skysnutý. Choď von a stretávaj sa s ľuďmi inač budeš mať diagnózu ktorá neexistuje a tou je soc. fobia. Je to len strach z ničoho kedže len doma sedíš a kysneš. Celý svet je hnusný, každý ťa poňižuje, ... blablabla prd chlapče to tá tvoja fantázia pracuje, lebo netušíš ako to naozaj je. Sám píšeš aký sú ľudia no nepoznáš ich hej sú \"zlý ľudia\" :-) ale tých si nevšímaj inač ťa zožerú lebo sami sú zožratý a chcú stiahnuť iných.

dodo1987

ja verim ze ten pan boh pomaha stale cloveku...tz. aj tie ,,zle,,situacie na prvy pohlad, nemusia byt az take zle skor treba kazdy ,problem,,brat ako dar napr.zdravotny problem-znamenie ze nieco robim nespravne. mam sa naucit pocuvat svoje telo a zacat sa o neho zaujimat a menit navyky-stravovanie,pohyb,myslenie...mam problem vo vztahu tak hladam dovod kde robim chybu,preco sa partner sprava tak ako sa sprava,co ma ma naucit,v com ma odzrkadluje,aka jeho vlastnost ma najviac vytaca a preco atd ..no a tak sa da riesit kazdy problem a hnet zivot je zaujimavejsi...podstat cloveka je neustale sa ucit,zdokonalovat,opravovat,nadobudat skusenosti atd...skoda ze to v kostole neucia :)

dodo1987

nazdar.mna by zaujimalo ze v akeho to boha vlastne veris? nesnazis sa len sam seba klamat ze veris v boha aby si mal aky taky zmysel zivota a aby si sa celkom nezrutil? ako ti pomaha ta viera? nesposobuje prave opak?