Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tuhe vs tekute mydlo vs sprchovaci gel

Príspevok v téme: Tuhe vs tekute mydlo vs sprchovaci gel
milli11

Tak by ma zaujimalo, hlavne tych, co to mate odskusane. Pocitujete nejaky rozdiel v mydle, ak je tuhe, tekute na ruky alebo sprchovaci gel? Ked je tej istej znacky a vlastne ten isty druh? Viem, ze su tam napisane trochu ine chemicke zlozky. Hlavne by ma zaujimalo, ktory z nich je pre pokozku najlepsi alebo posobia rovnako?

Skusim prilozit obrazky.

Dakujem.

milli11

A dove pouzivas ako gel alebo tuhe mydlo?

Nedavno som citala clanky, ze tekute mydla viac skodia a tuhe mydla su vraj setrnejsie, tak ci je to len dalsi biznis, aby predali aj tuhe mydla alebo co, aj preto sa pytam.

Mne sa na gele paci to, ze je vacsi vyber a na tuhom mydle to, ake je prijemne na dotyk.

[zruseny35]

Sprchový gel,je len praktickejší.Mydlo je pre skromnejších ludí-každý by rad predsa vonal,ked len vdaka "kúsku" mydielka.Tak prečo im to nedopriať?

Kýčera

Ak sa chceš vyhnúť nežiadúcim účinkom na kožu, vyberaj kozmetiku uvážlivo. Čo vyhovuje mne, nemusí Tebe. Mňa mydlo/aj keď má menej škodlivín/ vysušuje, používam tekuté prostrieky s vylúčením parabénov a glycerínu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tuhe vs tekute mydlo vs sprchovaci gel - Fórum - ZDRAVIE.sk