Vona partnera, odist?

Príspevok v téme: Vona partnera, odist?
ivanocenka

ahojte....ide o to, ze mi partner nevonia ked sa spoti, alebo ked privoniam k vlasom alebo jeho trickam. pred tym som mala frajera u ktorého s tymto nebol problem, no pri tomto terajsom mi to nejako nevoni, pocula som, ze by si partneri mali vonat no toto asi naznacuje tomu, ze k sebe nepasujeme. mozno to moze byt aj tym ze mu chyba nejaky mineral alebo tym ze je prekysleny...no kazdopadne neviem co s tym, ci verit ze ked sa snad raz pusti do detoxu sa to zlepsi alebo ist od neho.

[zruseny35]

:) možno je iba normálny "pracant" ,ktorý nemá rad deodoranty,rad papká mäsko (čo asi každý muž) a malinko pije tekutín .Verím tomu ,že po práci je možno "všelijaký" ale ked sa okupká tak si s ním rada.
Bol by to trošku smiešny dovod na rozchod,nemyslíš?

ivanocenka

no o tej strave to moze byt..tiez som mala obdobie zdravej stravy a tiez som sa skoro nepotila a ked uz som sa aj tak nic nebolo citit.....len blbe je ze momentalne nechcem ani nic intimne riesit, ten kysly pot mi vadi...no ale ked teda mi bozky nevadia tak asi to bude tou stravou

MultiLevel

Jasne, ze moze nastat taka situacia :D Ved ti pisem, ze som to zazila. Mala som priatela, ktory mne nevonal, najma tie bozky ako opisujem nizsie, kdezto ja som jemu velmi vonala,neustale sa chcel bozkavat, tulit, byt v mojej blizskoti. Co je vsetko velmi pekne, ale predstav si, ze ti niekoho bozky prosto nevonaju, kym ten druhy po nich velmi tuzi.....preto je skvele, ked chemia funguje na oboch stranach rovnako. Ale vravim, pokial ide len o kyslejsi pot, vona vlasov, to vsetko sa da napravit spravou. Skusit to urcite musite, stoji to za to. Len necakaj zazraky po tydni. Bude to chvilku trvat, kym sa jeho telo da doporiadku. A tricka nech si vymiena kazdy den, az kym sa to jeho potenie, respektive vona potu neupravi. Potom staci vymienat tricka podla poreby, to uz je fakt tazko povedat, ze kedy...
Mam napriklad kamarata na raw strave, ten sa ani nepoti, nepouziva ziaden deodorant, umyva sa len cistou vodou, bez sprchacu a nesmrdi....a najma sa nepoti. Cize je to fakt dost o strave.

ivanocenka

on mi povedal ze nic neciti ked ma ovonia.....a nemal problem ma pobozkat pod pazu :D takze neviem..podla mna s tymi vonami by to malo byt obojstranne..bud si navzájom obaja vonaju alebo si smrdia nie? ci moze to byt aj tak ze jeden druhému vonia a ten druhy nevonia?

MultiLevel

Tak tvoje vlasy mozno ani jemu nevonaju ked sa trosku spotis :D Tricka by sa mal naucit vymienat si vzdy, ked uz citi, ze je spotene, ale zrejme to on tak nedokaze posudit hmm....Ja by som navrhovala zmenu stravy, pokiak sa to casom nezlepsi, musis sa uz rozhodnut ty, ze co dalej. Bohuzial aj vona je nieco, co by nas malo na partnerovi pritahovat....

ivanocneka

lucia238: nebrala som HAK.......neuznavam to :) ale s mykózami som mala casto problemy, obaja sme sa preliecovali ale opakovalo sa to.....myslis ze aj to moze byt pricina?

ivanocenka

multilevel: je pravda ze sa nezdravo stravoval a este stale to nie je ok, strasne vela sladkosti a nezdravého jedava. ale tiez mi nevonaju jeho vlasy ani tricka.....

lucia238

nebrala si predym hormonalnu antikoncepciu a teraz si vysadila? Podla vyskumov, zeny co uzivaju HAK maju iny cuch, ako kym to nebrali a chemicky si vyberaju za partnerov testosteronove muzne typy, naopak zeny bez HAK alebo po vysadeni skor take jemnejsie muzske typy...len premyslam, v com to moze byt. Pripadne kvasinky, zaplesnety organizmus, creva, skusit uzivat probiotika, neviem, ale moc tomu sancu nedavam, zeby sa to zlepsilo...