Čaj zo slamihy

Táto diskusia patrí k článku: Čaj zo slamihy
Čaj zo slamihy

Počuli ste už o slamihe piesočnej a o jej priaznivých účinkoch na trávenie? Čaj z nej pomôže najmä pri vírusových a chronických zápaloch pečene, dolných močových ciest a kŕčoch. Vhodný je aj ako prevencia pred týmito problémami.

SELKO

No ja som bylinkárovi telefonoval a informácie ktoré uvádzajú zrejme posťahovali z internetu,lebo ani nevedia poradiť.Potom som sa pozrel na to že vznikli pred mesiacom a to mi stačilo.Na všetko mi odpovedala nijaká pani,že všetko si môžete prečítať na internete.Nebol som spokojný.Potom som dal do vyhľadávača pestrec.sk kde som aj telefonoval a dostal som veľmi uspokojivú odpoveď. No aj som si objednal.Povedali mi,že pestrec sa nemôže mlieť,preto ho ľudia poškodia a nepomôže im.Užívam tretí týždeň a vidím zmeny, začínam sa zbavovať ťažoby na žalúdku a začal som lepšie spať.Len sa dosť potím,vraj odchádzajú toxíny z tela.Uvidím čo bude ďalej a podelím sa o moje skúsenosti.

Martinko12

ja som na pecen skusil pestrec mariansky, na internete som cital o jeho prospesnych ucinkoch.. najprv som si kupoval pestrec v cajovych sackoch, ale potom som sa docital ze to je kravina. Pestrec by sa nemal zalievat horucou ani vriacou vodou, lebo sa tym zlikviduju ucinne latky. A do tych sackov aj tak nevidime, ktozvie co za smeti tam davaju.. Inak dost vela info o uziani pestrecu je na vasbylinkar.sk, odtial som si ho nakoniec aj objednaval.