Brunetky / blondíny?

Príspevok v téme: Brunetky / blondíny?
patrickk

čaute, chcel by som sa len spýtať na váš názor. páčia sa vám viac blondíny alebo brunetky ? viem že určite nejde o farbu vlasov, ale proste je to len taká otázka, čo sa vám viac páči. mne osobne sa niekedy páčili blondinky, ale všetky ktoré som mal boli také falošné, trápne, namyslené ... všetky. neviem, možno som mal len ja šťastie na také :D ale teraz mám už dlhodobý vzťah s brunetkou a musím povedať že je to ovela lepšia žena ako tie blondinky. nevravím, že je to kôly tej farbe vlasov, možno to fakt bola len náhoda. :D ale čo vas viac priťahuje, alebo celkovo, čo si myslíte o blond/brunet ?

kiwi

Ja neviem ale podľa mňa dve blondínky môžu vyzerať, pôsobiť a správať diametrálne odlišne, rovnako ako brunetky. Nehovoriac o tom ze tých oddienov a prechodov farieb je veľmi veľa.... Napríklad ja mám nefarbene svetlo hnedé alebo tmavo blond vlasy, miestami svetlejšie miestami tmavsie, tak neviem ako by ste ma zaškatuľkovali :D

Slobodna

A čo ryšavky? Veď sa hovorí: Který neměl zrzavou, neví co je láska! :)
Inak brunety je široký pojem, môže to byť hnedovláska alebo čiernovláska.

zdravý rozum

Saskia ale blondíny viac svietia ako brunety a o tom je komentár svedka ze chcú svietiť do ďaleka aby si ich muži skôr všimli ako tmavovlasky.
Ja mám podobnú skúsenosť ako svedok. Keby som to expresivne mal vyjadriť tak blondiny su zvacsia pi*e vychcané. Takže brunetky. Ako soráč blondíny ale prax je prax.

saskia111

svedok, sak aj tmavovlase si davaju svoju farbu zosilnovat, to uz co je za argument :D ja som sa chcela dat na aspon taku hnedu, ale priatel mi to zatrhol, ze proste chce neznu blondinku :) blond je len blond, darmo...

svedok

tak ja za seba hovorim ze po skusenostiach s na blond odfarbenymi slecnami preferujem uz len brunety.
ak sa zena da odfarbit z inej farby na blond alebo ak si svoju nevyraznu blond da zosilniet vyraznejsiou tak chce zbudzovat pozornost muzov a chce posobit pritazlivo a sexi. A po takychto skusenostiach s blondinami viem ze tieto zeny su nestale, castejsie neverne, nestaci im pozornost len jedneho muza, chcu byt obdivovane viacerymi muzmi, radi koketuju s opacnym pohlavim, su namyslenejsie a prefikanejsie.
uz nikdy viac odfarbena blondina, tot moja zivotna skusenost.