Čo mám urobiť keď som to pokazil?

Príspevok v téme: Čo mám urobiť keď som to pokazil?
obul22

ahojte, chcel by som poprosiť o radu a vaše názory na môj problém....riešil som jednu babu všetko bolo na začiatku dobre ale potom prišiel problém keď sme riešili vzťah....na ňu to bolo všetko pri rýchlo a chcela nato čas ktorý som jej nedal začal som na ňu tlačiť a všetko som to moc silil.....strašne ju chcem a neviem čo mám urobiť.....ak niekto vediete nijako pomocou a poradiť ...ďakuejem

Slobodna

Neber to tak tragicky. Pouč sa z toho a nabudúce - v budúcom vzťahu budeš vedieť ako na to, resp. ako nie.

Slobodna

Neviem ti poradiť. Neviem do akej miery si na ňu tlačil, či až do takej, že si sa jej dokonale zhnusil alebo je tam ešte šanca, že ak ju chvíľu necháš uvedomiť si, či ťa chce alebo nie, tak prejaví ešte záujem.

obul22

ja viem, ale ja som strašne dlho nič neriešil až teraz po dlhej dobe....a nikdy som to nijak z babami extra nevedel

Slobodna

Nejde o to, že si ju nepočúval. Správny muž by sa mal naučiť ako svoj záujem o ženu správne dávkovať. Pretože ženu odrádza prílišný záujem (tvoj prípad) ale aj nedostatočný záujem.

Slobodna

Myslím, že si to tu už riešil v jednej téme.
Tvoj problém je, že ju strašne chceš a preto to kazíš. Prestaň ju chcieť a uvidíš, že ťa začne chcieť ona. Len potom to nie je láska ale iba posilňovanie ega a vlastnenie toho druhého.
Ale myslím, že v tejto zúfalej fáze, v ktorej sa nachádzaš ti je to jedno.