Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kegelove cviky - Posilňovanie svalov panvového dna

ferdo.mravec

Kegelove cviky na posilnenie panvového dna rozhodne odporúčam. Mne to pomohlo zlepšiť výdrž v posteli. Cvičil som podľa návodu ktorý je na tejto stránke: majstervposteli.sk

Jelencek

Tak ako pise kolega nizsie, kegelove cviky nie su vhodne len pre zeny, ale pomozu aj chlapom. Ako uvadza aj tento clanok www.erexan.sk dokazu s muzskym ptirofzenim urobit divy. Napriklad aj zvysit sexualnu vykonnost. Treba odporucit vasim chlapom

Klousek

ženy, kegeláky sú prospešné ako pre vás, tak pre vašich mužov, takže im ich odporučte. Slúžia aj ako prevencia pred únikom moči - intenkontinenciou - v starobe, pred problémami s prostatou, ale čo je hlavné - muž dokáže po čase spomaliť ejakuláciu, takže vydrží dlhšie súložiť a to poteší obe strany. Pár zaujímavostí, ktoré nie sú až tak´´e známe, som vyhrabal tu -- www.zvacsenie.sk

Zita 88

Mna by zaujimalo ci naozaj nevadi cvicit tieto cviky od 30 tyzdna tehotenstva hlavne ten cviky kde dviham lopatky...no a druha otazka kedze su dobre ma spevnenie panvoveho dna ci su vhodne aj pocas diastasi ...Dakujem

milada87

Okrem kegelových cvikov ešte poupraviť stravovacie návyky, užívať ive inkontinstop a zbavíte sa inkontinencie :) jednej choroby ktorej tieto cviky najviac pomáhajú

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kegelove cviky - Posilňovanie svalov panvového dna - Fórum - ZDRAVIE.sk