Stoji mi za to?

Príspevok v téme: Stoji mi za to?
dohoda11

Takže ahojte,mám 17 a mám taký..hah asi to nebude problém,ale aj tak má to veľmi trápi a neviem čo mám ďalej robiť..Pár krát som bola na stretkach s jedným starším chalanom ,ja akože fakt neviem niesom taká čoby s každým jedným niečo skúšala skôr je to výnimočnosť ak s niekým idem von a pod.A tento mi akoby nejak učaroval a vôbec to nechápem..na prvé stretko prišiel trošku pripity a pravidelne huli..všetci hovoria že si zasluzim oveľa viac..ja si to sama uvedomujem ale nedokážem na nho zabudnúť,niečo má na nom neuveritelne zaujalo..ziarlim na nho neustále na nho myslím..a ani mi za to nestoji..hovoria všetci že ked ta ťahajú pocity nechaj sa ..ale asi by som mala aj trošku rozmýšľať..možno sa zmeni a pod..neviem ako ďalej,určite ste tu skúsenejší a budete moc mi poradiť,vďaka

RNG

Zialbohu v 17tich rokoch cloveka prilis ovladaju pudy, zivocisne a su casto silnejsie , nez rozum. Maskuje sa to slovami ako "laska" "pritazlivost" "porozumenie", ale v skutocnosti to nie je ani jedno z nich. Je to len pudovy pocit, zdedeny po nasich predkoch, ktory sa ale do moderneho civilizovaneho sveta nehodi.

Nina.

Nie, nezmení sa. Navyše - je starší ako ty, ty si pobláznená - bola by si pre neho iba chvíľková zábavka. Máš pravdu - mala by si zapojiť a používať hlavne rozum v týchto veciach.

m8

pokial nie si ako on tak vam to klapat nebude budes mu vycitat ze huli ze pije jeho to prejde mozno ho to nikdy neprejde...mate byt aspon podobne naladeni ze by ste sa podrzali on to bude taky nejaky volnomyslienkar s uplne inymi zivotnymi hodnotami...zisti si viac o nom....bud budete chodit na pivo a trafku spolu alebo budes na neho cakat doma kym sa z pifka vrati a budes mu to tolerovat alebo sa budete trapit....tak to vidim

tasty

no píšeš, že je starší, koľké má rokov???
keď je už starší, tak práve on už by mal mať kus rozumu, nie na stretká pripitý chodiť, a zhúlený byť, tak ale kamarátiť sa sním môžeš, a uvidíš, že ako sa to vyvinie

Slobodna

A mozno ti ho zivot priviedol do cesty prave preto, aby si si trosku viac uzivala zivot. Kedy ak nie v tvojom veku?

Slobodna

:) iste, mozno sa zmeni a mozno nie. Pritahuje ta na nom zivocisnost, ktoru svojim postojom dava okato najavo. Mna skor pritahuje skryta zivocisnost, pretoze naoko upati suchary su ovela viac zivocisnejsi ;) Mas 17, nejdete sa predsa hned brat, len si davaj pozor aby ta nestiahol zo sebou dolu.