Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazky a jazvy

Príspevok v téme: Vyrazky a jazvy
simca :)

Ahoj ;)
Viem ze sa tato tema bude uz velakrat opakovat no zatial mi nic z doporucenych masticiek nepomohlo. Mam hroznu pleť. Na vyrazky som uz nasla pomerne vhodnu liecbu - pomohol mi krem skinoren. No i ten ked si jeden den nedam tak mam celu vysypanu tvar. No v poslednej dobe ma zacinaju cim dalej tym viac trapit jazvy. Mam cele celo ,lica aj bradu posiatu cervenymi bodkami. Prosim ak mate niekto podobnu skusenost a nasli ste pre nu vhodne riesenie,poradte mi.Vopred dakujem;)
P.S. ak mi nechcete poradit odpuste si blbe komentare.

sisa001

no neda sa povedať že mam bezchybnu plet ale posledne tyzdne sa mi netvoria vyrazky...chvalabohu podkozne tiez nie...ked idem mať kramy tak sa vyhadzem ale nie je to az take zle...hlavne ma trapia flaky...a s olejmi to netreba prehanat lebo si mozes viac uskodit ako pomoct takze vsetko s mierou :)

sisa001 Dakujem za reakciu. Ty mas uz teraz plet v pohode ? hybem sa dost a tabletky brat urcite nechcem . Asi to bude hlavne tou stravou. ;)

zuzi74 dakujem z rady. Tie oleje vyskusam a stravu samozrejme idem menit na zdravsiu :) asi vyskusam aj ten pestrec mariansky :)

zuzi74

Napr.jojobovy olej alebo olej z hroznovyvh jadierok su na mastnu aknoznu plet. Neupchavaju pory.
Zdrava strava je dolezita. A na ocistu pecene je velmi ucinny pestrec mariansky v pomletej podobe. Ak neupravis stravu a neocistis pecen, necakaj zazraky od olejov.

sisa001

ahoj mam podobny problem ..tiež som uzivala masticky no bola som strasne vysusena, cervena a tak som sa na to vykaslala. Pleť si čistím gelom od Avene čistiaci gel Cleanance, taktiež mandlovy olej je super, aj sppominany pestrec mariansky je ok. Hlavne zmen zivotospravu- strava, pohyb atd.Treba ísť na to komplexne a nie to zabit tabletkami.

Dakujem za rady , asi v prvom rade vylucim nezdrave potraviny z jedalnicka. Potom skusim tie oleje , mas aj typ na nejaky konkretny ? O tom kozmetickom zakroku musim
este porozmyslat je to financne dost narocne ;)

palec69

Na to ti žiadne maste výrazne nepomôžu. Akné a jazvy súvisia s pečeňou. Ja som mala tiež podobné problémy. Chodila som dermatologičke, ale výsledok bol vždy krátkodobý. Nakoniec som sa dostala k terapeutke tradičnej čínskej medicíne, ktorá robí aj fytoterapiu, a som veľmi spokojná. Pleť sa mi výrazne zlepšila. Odporúčam vám, aby ste si najprv vyliečili akné a potom, ak sa vám nehojí koža do keloidov, tak kozmetický zákrok na odstránenie jaziev.

zuzi74

Vygoogli si prirodne oleje na tvar, ktore liecia jazvy, kozne zapaly atd. a zaroven regeneruju plet.
Na vnutorne uzivanie je vyborny pestrec mariansky.

Skinoren rozhodne nie je dobra volba. Koznymi mastami to velmi nevyliecis len potlacis.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazky a jazvy - Fórum - ZDRAVIE.sk