Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za kolko mesiacov miniete krem na tvar?

Príspevok v téme: Za kolko mesiacov miniete krem na tvar?
milli11

Chcela by som sa vas opytat, po akom case sa vam zvykne minut krem na tvar? Myslim ten normalny, 50 ml. Za rok kolko takych kremov miniete?

Mne vydrzi takych necelych 5 mesiacov. Chcela by som, aby mi vydrzal na 6 mesiacov, na pol roka, aby som mohla striedat krem na tvar na chladne mesiace a teple mesiace. Len mi to nejako nevychadza.

Kamaratka napr. minie krem na tvar za 3 mesiace a stale si kupi iny. Priklad. Zacne v zime s kremom na citlivu plet, potom o 3 mesiace pouziva krem s Q10, potom hydratacny, potom vyzivny a tak dookola stale nejaky novy. Neprehana to? Neviem, ci ona prehana alebo ja velmi setrim. Ale dobre, ju som az tak riesit nechcela.

Podstatna otazka. Kolko mesiacov vam vydrzi 50 ml krem na tvar?

Dakujem.

liberta25

sama by si si mala zvolit, aky krem tvojej pleti vyhovuje, u kazdeho je to ine. aj ako casto ho budes pouzivat, prip. ako vela si budes na plet nanasat. podla toho ti aj vydrzi. vseobecne sa odporuca kremy menit po dlhodobom pouzivani.

ina prezyvka

:D ja som si v novembri kupila svoj prvy krem, 30 ml, pouzivam skoro kazdy den vecer a niekedy aj rano a zatial som pouzila len nieco cez polovicu.. ale je pravda, ze nie je taky roztekany ako vsetky kremy, ale je koncentrovany a staci ho uplne malinko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za kolko mesiacov miniete krem na tvar? - Fórum - ZDRAVIE.sk