Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ekzém, alergia?

Príspevok v téme: Ekzém, alergia?
madnesska

Dobrý deň, trpím atopickým ekzémom od narodenia , nikdy si ho však nepamätám v takejto forme ako teraz. Nechcela som už používať kortikoidné maste tak som skúsila krém Cannabiox E ktorý by mal byť určený na zhoršený a chronický ekzém. Po 3 až 7 dňoch sa majú dostaviť výsledky. Namiesto toho sa mi to len rozširuje, napodiv ma to nevsrbí len páli a je to hrozne horúce na dotyk + mi tam rašia biele vyrážky také čo sa dajú aj vytláčať. Nikdy predtým som to nezaznamenala. Stretli ste sa už s takýmto ekzémom s tými bielymi vyrážkami ? Neviem či je to len nejaká zhoršená forma tým že ho neličim a ten krém len zamedzuje svrbeniu alebo je to alergická reakcia.

Nevedeli vy ste poradiť nejakú prvú pomoc? Neviem ako strávim víkend s takýmito rukami ... v pondelok sa chystám ku kožnej.

Za každý nápad a radu Ďakujem.

P.S. na fotke to začervenanie nieje také strašidelné ako v skutočnosti a nevidno tie vyrážky :/

lucia238

Nanula ved pis do temy, aj inych to zaujima, ak nie si dealer nejakych "zarucene" dobrych a drahych vyrobkov....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ekzém, alergia? - Fórum - ZDRAVIE.sk