Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helicobacter pylori

nakazeny

ja sa tiez prave liecim na HP. doktor ma poslal prec, ze uz na mne vyskusal odporucanu liecbu(liecil som sa asi rok) a stale som nebol vylieceny - ze mam skusit alternativne sposoby liecby.
mastichu som skusal aj ja(samozrejme z ebayu, kde je lacnejsia), ale sama mi nepomohla.
osvedcilo sa mi kombinovat viacere odporucane alternativne sposoby liecenia - tzn. aj oreganovy olej(na ebayi hladaj od vyrobcu zane hellas) a extrakt z grepovych semienok(z iherb).
okrem toho este beriem koloidne striebro.
takisto treba vynechat cukor.
...pozdava sa mi, ze stav sa mi zlepsil.

predtym som skusal aj praskove kolostrum vo velkych davkach(to som ale nekombinoval s terajsou liecbou), ale podla mna to nemalo na mna pozitivny dopad.

nekupujte si tieto doplnky v slovenskych eshopoch - su drahsie a pritom maju ovela nizsie koncentracie, ako ked si ich objednate zo zahranicia.

copik

Ahojte. Mám 19rokov,už rok mám HP,vybral som troje sntibiotika, po tretích my bolo veľmi zle začal som vracať,hnačkovať nakoniec som skončil v nemocnici. Akoby zázrakom som sa dozvedel o chiobskej mastiche,začal som ju užívať,ale je my od nej zle ,mám nafúknuté brucho a pali má zaha. Bol by som rád keby mi niekto poradilĎakujem

Mrs Smith

Ahoj Petra K., podľa mňa je chioská masticha skutočný zázrak prírody. Naozaj účinne zabíja helikobaktera. Osobne problémy s helikobakterom nemám, ale poznám ľudí, ktorí sa ho vďaka mastiche zbavili aj bez doktora a užívania antibiotík. Je to prírodné antibiotikum. Lieči aj mnohé iné ochorenia, najznámejšia je však v súvislosti s baktériou helikobakter pylori. Má široké využitie, používa sa napríklad aj v kozmetike či v kuchyni ako prísada do jedál. Môže sa užívať v rôznych formách. U nás nájdeš napríklad mastichový prášok, kapsuľe, kryštály alebo aj žuvačky či zubnú pastu s obsahom mastichy. Veľmi účinná je kombinácia mastichy s probiotikami. Tú nájdeš pod názvom masticha active.

Petra K.

Poznáte niekto mastichu? Je to vzácna živica z ostrova Chios a ževraj je to účinný prírodný zabijak helikobaktera. Máte s tým niekto skúsenosti? viac tu: -odkaz odstránený-

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Helicobacter pylori - Fórum - ZDRAVIE.sk